سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

ضرورت همدلی دستگاه‌ها در فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت همدلی دستگاه‌ها در فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: همدلی و هم‌زبانی دستگاه‌های فرهنگی در فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال رهبری امری ضروری است.

ضرورت همدلی دستگاه‌ها در فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام ناصر شکریان اظهار کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و شعار سال معظم‌له با عنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، فرهنگ‌سازی مهم‌ترین و ضروری‌ترین رکن در تحقق شعار سال است.

وی با اشاره به اینکه خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی یک موهبت الهی و فرصت است، افزود: مردم ‌فهیم و ولایت‌مدار ایران اسلامی در تمام شرایط مختلف در کنار انقلاب اسلامی و این نظام مقدس با رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری ایستادند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تصریح کرد: خدمت برای این مردم بصیر و آگاه یک فرصت و موهبت الهی است و همه مسئولان باید قدر این فرصت را بدانند و آن را مغتنم بشمارند.

وی با درخواست از مجموعه دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی در فرهنگ‌سازی و آماده کردن بسترهای فرهنگی برای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری، بیان کرد: تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی نیازمند کار و تلاش پیگیر و همه‌جانبه است و همه موظف هستیم برای رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری تا پایان سال تلاش کنیم.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران با تاکید بر پرهیز از استفاده شعاری از شعار سال مقام معظم رهبری، اظهار کرد: اقدام و عمل از مهم‌ترین اولویت‌ها در اقتصاد مقاومتی است و باید طوری برنامه‌ریزی صورت گیرد که در پایان سال‌جاری آثار و برکات آن در زندگی اقشار مختلف جامعه مشاهده شود و مردم به‌خوبی آن را لمس کنند.

این استاد حوزه و دانشگاه استکبارستیزی را مهم‌ترین شاخصه نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: تمام دستاوردهای بی‌نظیر و چشم‌گیر جمهوری اسلامی ایران در سایه باور به ما می‌توانیم و در برابر شدیدترین و سخت‌ترین تحریم‌ها توسط کشورهای مستکبر عالم و غرب به‌دست آمد و به ما ثابت کرد که توسعه و پیشرفت کشور فقط با اتکا و اعتماد به همت بلند جوانان این مرز و بوم و رهنمودهای رهبر عظیم‌الشان انقلاب محقق می‌شود.

شکریان ادامه داد: همه وظیفه داریم برای تقویت روحیه انقلابی جوانان و نوجوانان و حفظ دستاوردهای این نظام مقدس تلاش کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه ایران اسلامی تنها الگوی مقاومت و ایستادگی در برابر قدرت‌های استکباری بوده و چشم امید بسیاری از کشورهای منطقه و جهان است، گفت: این همه به برکت خون پاک شهدا و ایثارگری‌های جانبازان و رزمندگان اسلام و هدایت‌های بی‌نظیر امام خمینی (ره) و رهبر عظیم‌الشان انقلاب بوده و امروز هم تنها مسیر پیروزی و اقتدار ایران اسلامی در سایه حرکت در خط رهبری و ولایت فقیه است.