جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

ضرورت شناسایی و حل مشکلات ایثارگران در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت شناسایی و حل مشکلات ایثارگران در مازندران

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بر ضرورت شناسایی و حل مشکلات ایثارگران در استان تأکید کرد و گفت: پاسخگویی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باید در اولویت قرار گیرد.

ضرورت شناسایی و حل مشکلات ایثارگران در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، عباسعلی رضایی پس از ملاقات عمومی با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر استان که در بنیاد شهید ستاد استان برگزار شد، با اشاره به ضرورت شناسایی مشکلات ایثارگران، اظهار کرد: هدف برگزاری ملاقات عمومی، شناخت دقیق از مسائل ایثارگران، پاسخ صحیح به تقاضای جامعه هدف و گره‌گشایی مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.

وی افزود: رفع مشکلات ایثارگران و خدمت‌رسانی مطلوب، بهینه و بی‌منت به این افراد، باید در اولویت قرار گیرد به نحوی که عملکرد ما رضایت ایثارگر را در پی داشته باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: پاسخگویی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باید در راستای رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های آنان صورت گیرد.

رضایی با تأکید بر تکریم ارباب رجوع، تصریح کرد: همه ما باید تکریم و احترام به مخاطبان به‌ویژه جامعه هدف را به‌عنوان منشور اخلاقی، سرلوحه کار خود قرار دهیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار مردمی در بیمارستان شفا ساری حضور یافت و از پدر گرانقدر شهیدان والامقام سید مرتضی و سید اسدالله حسینی‌آزاد عیادت کرد.

وی همچنین در ساری از جانباز سرافراز 70 درصد سید احمد حسینیان نیز دیدار و عیادت کرد.

به گزارش فارس، به‌مناسبت هفتم تیر و به منظور ادای احترام و تعظیم و تکریم و تجلیل از خانواده شهدای هفتم تیر مازندران مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به همراه رئیس بنیاد شهید ساری در منزل شهید حجت‌الاسلام عبدالحسین اکبری (از شهدای گرانقدر فاجعه هفتم تیر) حضور یافت و با همسر صبور فداکار وی دیدار کردند.