سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ضرورت جبران خسارت طوفان اخیر در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت جبران خسارت طوفان اخیر در مازندران

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری در پایان با اشاره به اینکه بیشتر این خسارت مربوط به خانواده‌های آسیب‌پذیر بوده است، گفت: امیدواریم در ادامه کار به باقی خسارت‌ها رسیدگی شود و کمک‌های لازم در اختیار قرار گیرد.

ضرورت جبران خسارت طوفان اخیر در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، مسابقات استانی جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم و انتخابی بزرگ‌سالان استان در سالن چندمنظوره دانشگاه آزاد اسلامی دیگر با حضور 14 تیم از صبح امروز در حال برگزاری است و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری عصر امروز برای بازدید از این رقابت‌ها در محل برگزاری آن حاضر شد.

آیت‌الله علی معلمی در حاشیه برگزاری مسابقات استانی جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بعد از نماز جمعه با میل و اشتیاق کامل برای مشاهده رقابت‌های این عزیزان ورزشکار در این مکان حضور پیدا کردم.

وی افزود: ورزش در هر رشته‌ای که باشد امر مبارکی است به‌ ویژه در شهرستان قائم‌شهر که در همه رشته‌ها افراد صاحب‌نام داشت و در رشته جودو که سابقه نیم‌قرنی دارد.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر این رشته به دلیل نداشتن امکانات مناسب این ورزش به فراموشی سپرده‌ شده است، تصریح کرد: امیدوارم این ورزش دوباره رونق بگیرد.

وی ادامه داد: ورزش امر مقدسی است و در هر رشته‌ای انسان تلاش و کار کند قطعاً به درجاتی نائل می‌شود و این فرصتی برای شهروندان است که از آن استفاده کنند.

معلمی با تأکید بر اینکه مسؤولان در فراهم کردن امکانات لازم باید احساس مسؤولیت کنند و برای رشد بنیه جوانان و استعدادهای نهفته‌ای که رشته‌های مختلف ورزشی وجود دارد تلاش کنند، بیان کرد: این انتظار و توقع انتظار به حقی است و امیدواریم مورد توجه مسؤولان ذی‌ربط قرار گیرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: طوفان اخیر که بر اساس شرایط اقلیمی بیشترین آسیب را شهرستان قائم‌شهر وارد کرده است.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آسیب و خسارت سنگینی به شهرستان در این طوفان وارد شده است، عنوان کرد: از همان ابتدای روز جمعه دستگاه‌های مختلف ذی‌ربط، امور توزیع برق، آب و فاضلاب، شهرداری و به ویژه نیروهای بسیجی پای‌کار آمده بودند.

وی افزود: در حقیقت شاهد یک حالت فداکاری و ایثار بودیم که شبیه روزهای نخست پیروزی انقلاب از نظر عملکرد افراد بسیار زیبا بوده است.

معلمی با بیان اینکه دولت‌مردان برای پوشش بام‌ها با ایرانیت وعده کرده و ایرانیت مورد نیاز را فراهم کرده بودند، تصریح کرد: نماینده ویژه رئیس‌جمهوری در شهرستان حضور پیدا کرد و در ملاقات خصوصی امید داده بود که پیشنهادی به هیأت دولت داده شود و برای آسیب‌دیدگان مساعدتی در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: ایرانیت‌هایی که تحویل داده شد از محل کمک‌های بلاعوضی که برای طوفان در نظر گرفته‌ شده بود پرداخت شد.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری در پایان با اشاره به اینکه بیشتر این خسارت مربوط به خانواده‌های آسیب‌پذیر بوده است، اظهار کرد: امیدواریم در ادامه کار به باقی خسارت‌ها رسیدگی شود و کمک‌های لازم در اختیار قرار گیرد.