سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

ضرورت تکمیل محور چهاربانده فریدونکنار ـ آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت تکمیل محور چهاربانده فریدونکنار ـ آمل

فرماندار فریدونکنار گفت: محور چهاربانده فریدونکنار ـ آمل باید تکمیل شود.

ضرورت تکمیل محور چهاربانده فریدونکنار ـ آمل

مهرداد ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: پروژه چهاربانده محور فریدونکنار ـ آمل از پروژه‌های تصویبی هیئت وزیران به شماره 128004/36371 تاریخ 1385/10/06 در سفر ریاست محترم جمهوری وقت در سال 1385 به استان مازندران است.

وی افزود: این محور، شهرستان فریدونکنار را به شهرستان آمل و سپس از طریق محور هراز به تهران متصل می‌کند که یکی از نزدیک‌ترین مسیرهای دسترسی پایتخت‌نشینان به دریاست.

فرماندار فریدونکنار تصریح کرد: محور فریدونکنار ـ آمل به همین دلیل و نیز تخلیه و بارگیری کالا در بندر فریدونکنار از حجم ترافیک بالایی برخوردار است.

این مسئول ادامه داد: تعریض قسمت شرقی این محور در سال‌های گذشته انجام شده و برای تکمیل طرح نیاز به تامین اعتبار و تعریض محور غربی مسیر دارد.

ابراهیمی در پایان گفت: انتظار داریم دولت نسبت به تامین اعتبار به مبلغ 250 میلیارد ریال برای این پروژه با دستگاه اجرایی وزارت راه و شهرسازی اقدام لازم را انجام دهد که این موضوع به مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور و نماینده تام‌الاختیار کاروان تدبیر و امید در شهرستان فریدونکنار نیز اطلاع‌رسانی شده است.