جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

ضرورت تکمیل آزادراه تهران ـ شمال - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت تکمیل آزادراه تهران ـ شمال

قاسم احمدی لاشکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری بر ضرورت تکمیل آزادراه  تهران ـ شمال تاکید کرد و گفت: هر چه سریع‌تر باید تکلیف آزادراه تهران ـ شمال مشخص شود.

وی با اشاره به ورود جمعیت چند میلیونی به مناسبت تعطیلات در مازندران و عدم بسترسازی و نبود زیرساخت‌های لازم، گفت: در این مدت به مردم استان بسیار سخت گذشت.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی افزود: به دلیل تعطیلات و ترافیک، جاده کندوان یک طرفه شد که این امر سبب شد حق مردم بومی منطقه سلب شود.

احمدی لاشکی ادامه داد: بر اساس آمار اعلام شده زمان برگشت از شمال عده‌ای 20 ساعت در ترافیک ماندند.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های جاده‌ای ما فراهم نیست، گفت: جاده‌های ما ظرفیت این تعداد مسافر را ندارد که باید در این زمینه چاره‌اندیشی جدی صورت گیرد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید فکری اساسی برای تقویت ظرفیت‌های گردشگری مازندران صورت گیرد به دلیل اینکه مازندران به ویژه شهرهای نوشهر، چالوس و کلاردشت متعلق به مردم منطقه نیست بلکه فراتر از آن متعلق به مردم کشور است.

احمدی لاشکی با اشاره به اینکه آب شهر چالوس در زمان تعطیلات نیز قطع بود، افزود: ظرفیت آب محدود است و همچنین با قطعی برق نیز مواجه بودیم که باید در این زمینه چاره‌اندیشی شود.

وی با بیان اینکه پروژه آزادراه تهران ـ شمال جزو اولویت‌های ما محسوب می‌شود، گفت: امیدواریم دولت به ویژه وزارت راه پیگیر مطالبات مردم باشند.