جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

ضرورت توسعه همه‌جانبه بندر فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت توسعه همه‌جانبه بندر فریدونکنار

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، منوچهر تاتینا پس از بازدید از بخش‌های مختلف بندر فریدونکنار و طرح‌های در دست اجرا در جلسه شورای معاونین اداره کل که به‌منظور رفع مشکلات بندر فریدونکنار برگزار شد حاضر شد.

وی با تبریک هفته دولت بر ضرورت اهتمام جدی نسبت به رفع مشکلات و چالش‌های فراروی این بندر نوپا از جمله رعایت مفاد تمام قراردادها در حوزه‌های مختلف، رعایت کنوانسیون‌های دریایی و بندری و ایمنی و حفاظت دریایی تأکید کرد.

مسئولان بندر فریدونکنار در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌های تخلیه و بارگیری بندر درسال جاری، گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و طرح‌های در دست اقدام و مشکلات و چالش‌های پیش روی بندر فریدونکنار در زمینه‌های مختلف را ارائه کردند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران ضمن بازدید از اسکله‌ها از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای بندر فریدونکنار قرار گرفتند.

به گزارش فارس، دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان فریدونکنار به منظور بررسی راهکارهای توسعه همه‌جانبه بندر فریدونکنار به‌ویژه استفاده از ظرفیت‌های گردشگری دریایی و جذب سرمایه‌گذار جهت ایجاد صنایع تبدیلی در این بندر از دیگر برنامه‌های مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران در حاشیه این بازدید بوده است.