جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

ضرورت تلاش برای درخشش ورزشکاران مازندارنی در المپیک ریو - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت تلاش برای درخشش ورزشکاران مازندارنی در المپیک ریو

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه شورای اداری گفت: درخشش ورزشکاران مازندرانی در بازی‌های المپیک ریو 2016 از اهداف بزرگ اداره‌کل است.

ضرورت تلاش برای درخشش ورزشکاران مازندارنی در المپیک ریو

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان پنج‌شنبه‌شب در چهارمین جلسه شورای اداری ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه تا برگزاری مهم‌ترین رقابت ورزشکاران جهان در المپیک 2016 ریو تنها 140 روز فرصت باقی است، اظهار کرد: کسب مدال و درخشش ورزشکاران مازندرانی در المپیک یکی از اهداف و برنامه‌های مهم دستگاه ورزش و جوانان استان است.

وی با اشاره به اینکه حتم دارم در مسابقات المپیک ریو شاهد افتخارآفرینی فرزندان این دیدار هستیم، تصریح کرد: 40 درصد مدال توسط ورزشکاران مازندرانی به‌دست می‌آید و پیش‌بینی ما در المپیک ریو کسب سه تا چهار مدال توسط ورزشکاران مازندرانی است، البته اگر اتفاق خاصی رخ ندهد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ادامه قرار گرفتن میاندورود در کنار مرکز استان را یک امتیاز مثبت برای این شهرستان تلقی کرد و ادامه داد: یکی از قابلیت‌های شهرستان میاندورود وجود نیروهای انسانی علاقه‌مند به حوزه قهرمانی است که ظرفیت بسیار خوبی در این زمینه دارد.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه این شهرستان تازه‌تأسیس باید مورد حمایت همه‌جانبه مسئولان قرار گیرد، بیان کرد: سورک به‌ عنوان مرکز شهرستان کاستی‌ها و مشکلات زیرساخت ورزشی داشته و از داشتن یک سالن استاندارد و مجهز محروم است.

وی از برگزاری جشنواره تابستانی در تعطیلات نوروزی در سطح استان خبر داد و افزود: امیدوارم در سال 95 ورزش ایران با درخشش ورزشکاران مازندرانی همچون سال جاری خوش بدرخشد و همواره پرچم سه‌رنگ کشورمان با درخشش قهرمانان مازندرانی به اهتزاز درآید.

به گزارش فارس، چهارمین جلسه شورای اداری ورزش و جوانان مازندران به میزبانی شهرستان میاندورود برگزار شد.