جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

ضرورت تخصیص اعتبار به بخش پدافند غیرعامل آبفار مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت تخصیص اعتبار به بخش پدافند غیرعامل آبفار مازندران

دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران بر ضرورت تخصیص اعتبار به بخش پدافند غیرعامل این شرکت تأکید کرد.

ضرورت تخصیص اعتبار به بخش پدافند غیرعامل آبفار مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران، یک دوره کارگاه آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل با حضور مدیران و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران در سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران با اشاره به اهمیت آموزش و بیان تعاریف و مبانی پدافند غیرعامل هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را آشنایی و توانمندسازی نیروی انسانی، فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح علمی کارکنان و مدیران آب و فاضلاب روستایی مازندران عنوان کرد و بیان داشت: در بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته دنیا بحث پدافند غیرعامل در صدر برنامه‌های آنها قرار دارد، زیرا پدافند غیرعامل کم هزینه‌ترین راه برای بالا بردن آستانه مقاومت ملی و افزایش بازدارندگی است.

محمد نعمتی افزود: در پدافند غیرعامل علاوه بر تهدیدات نظامی باید تمرکز خود را بر خطرات جدیدتری مثل تهدیدات بیوتروریسم، زیستی و... معطوف کنیم.

وی ادامه داد: آب از عناصر حیاتی برای مردم است و به‌کارگیری روش‌ها و دستورالعمل پدافند غیرعامل در طراحی، اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌ها همچنین در پیشگیری و مدیریت بحران بسیار حائز اهمیت است.

نعمتی با تأکید بر ضرورت تخصیص اعتبارات لازم در بخش پدافند غیرعامل به شرکت آبفار استان گفت: امیدواریم با اختصاص اعتبارات لازم اجرای پروژه‌ها با اهتمام بیشتری پیگیری شود.