جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

ضرورت برنامه‌ریزی بیشتر در راستای تداوم استحکام بنیان خانواده‌ها - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت برنامه‌ریزی بیشتر در راستای تداوم استحکام بنیان خانواده‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، محمدعلی قمی‌اویلی در مراسم افتتاح و تحویل دو واحد مسکن مددجویان زیر پوشش بهزیستی در منطقه ونوش شهرستان نوشهر اظهار داشت: یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های هر انسان بنیان خانواده است که در آموزه‌های دینی ما نیز به آن اشاره و تاکید شد.

وی افزود: امروز آسیب‌ها، بنیان خانواده‌ها را مورد تهدید قرار داده است و در این راستا حتی برنامه‌ریزی‌هایی هم می‌شود. بنابراین باید تلاش‌ها در راستای تداوم استحکام بنیان خانواده‌ها بیشتر شود.

فرماندار نوشهر با اشاره به افتتاح و تحویل منزل به خانواده‌ای که زیر پوشش بهزیستی قرار دارند اشاره کرد و بیان داشت: فرمانداری نوشهر آمادگی دارد تا یک قلم کالای اساسی مورد نیاز این خانواده که از سوی بهزیستی معین شود را تقبل و به این خانواده هدیه کند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان نوشهر نیز اظهار داشت: این دو واحد مسکونی که مورد بهره‌برداری و تحویل دو خانواده مددجوی مورد نظر شد، دارای یکصد مترمربع زیربنا همراه با مناسب‌سازی ویژه معلولان است که از سوی سازمان بهزیستی احداث شد.

جواد بسطامی گفت: برای احداث هر یک از این دو واحد مسکونی چهل میلیون ریال کمک بلاعوض برابر مصوبه قانون از سوی بهزیستی انجام شد و جواز آب، برق و گاز نیز به‌ صورت رایگان در اختیارشان قرار گرفت.

وی افزود: توانمندسازی معلولان از دغدغه‎های بهزیستی است و برای تحقق این امر تلاش‌های بسیار خوب و موفقی در شهرستان نوشهر صورت گرفته و در ادامه نیز سعی بر بسترسازی و افزایش توانمندی معلولان زیر پوشش این نهاد خواهیم داشت.