جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

ضرورت ایجاد کمپ‌های ورزشی در روستاهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت ایجاد کمپ‌های ورزشی در روستاهای مازندران

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران با اشاره به ایجاد فضای سالم برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، گفت: ضرورت ایجاد کمپ‌های ورزشی همانند کوهنوردی، برای توسعه ورزش در روستاها احساس می‌شود.

ضرورت ایجاد کمپ‌های ورزشی در روستاهای مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، جان‌الله عبدی ظهر امروز در در جلسه امضای تفاهم‌نامه اداره‌کل ورزش و جوانان و اداره‌کل امور روستایی استانداری مازندران با بیان اینکه از زمان حضور حبیب حسین‌زادگان تعامل بسیار خوبی بین اداره‌کل امور روستایی استانداری مازندران با اداره‌کل ورزش و جوانان به‎وجود آمد، اظهار کرد: ورزش مازندران با مدیریت توانمند و قهرمانان نامدارش، مایه غرور استان در سطح ملی و فراملی است.

وی از ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در سطح استان خبر داد و افزود: طرح‌ها و پروژه‌های خوب ورزشی در سطح روستاهای استان وجود دارد که این طرح‌ها با همکاری دهیاری و شورای ورزش در حال اتمام است.

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران با اشاره به اینکه علاقه‌مندی ویژه در بین نوجوانان و جوانان روستاها در زمینه ورزش دیده می‌شود، بیان کرد: تأکید مقام معظم رهبری بر ایجاد اشتغال و امکانات ویژه برای توسعه و شکوفایی ورزش در روستاها است.

این مسؤول با تأکید بر ضرورت ایجاد فضای سالم برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، اضافه کرد: ضرورت ایجاد کمپ‌های ورزشی همانند کوهنوردی، به‌دلیل توسعه ورزش در روستاها احساس می‌شود.

به گزارش فارس، در ادامه این جلسه نیز ابوالقاسم عباسی، عادل عالیشان و مریم فرج‌پور معاونان اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران برای توسعه ورزش قهرمانی، همگانی و بانوان در ورزش و جذب سرمایه‌گذار ورزشی نقطه نظراتی را عنوان کردند.