سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

ضرورت آموزش ضمن‌ خدمت برای خبرنگاران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ضرورت آموزش ضمن‌ خدمت برای خبرنگاران

ضرورت آموزش ضمن‌ خدمت برای خبرنگاران


فرماندار نوشهر با اشاره به اینکه رسانه‌ها پیشنهادات سازنده خود را برای آبادانی و توسعه بهتر ارائه کنند، گفت: برگزاری آموزش ضمن‌ خدمت در حوزه توانمندی و اثربخشی رسانه‌ها کمک خوبی می‌تواند باشد.

ضرورت آموزش ضمن‌ خدمت برای خبرنگاران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، فرماندار نوشهر سه‌شنبه شب در نشست با اعضای هیئت مدیره و انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران، خبرنگاران را حلقه واسط بین مردم و مسئولان دانست و اظهار کرد: حرفه خبرنگاری از مشاغل سخت و زیان‌آور بوده و این یک واقعیت است.

محمدعلی قمی‌اویلی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های خبرنگاران، افزود: انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران اقدامات خوبی را انجام داده است و این باعث نظم و کارکرد بهتر در حوزه رسانه می‌شود.

وی تصریح کرد: نقش رسانه‌ها در توسعه استان و شهرستان بسیار اهمیت دارد و انتظار می‌رود رسانه‌ها پیشنهادات سازنده خود را برای آبادانی و توسعه بهتر ارائه کنند.

فرماندار نوشهر بر ضرورت آموزش ضمن خدمت برای خبرنگاران تاکید کرد و گفت: برگزاری آموزش ضمن‌ خدمت در حوزه توانمندی و اثربخشی رسانه‌ها کمک خوبی می‌تواند باشد و در حوزه رسانه‌ها هر کمکی که بتواند به ارتقاء رسانه‌ها کمک کند، مطمئنا خواهیم داشت.

در ادامه مدیرعامل شرکت تعاونی نوین پندار رسانه و انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران بیان داشت: تلاش خبرنگاران منطقه در پوشش اخبار منطقه بسیار ارزشمند است و در حوادث طبیعی مانند سیل و برف پا به پای مسئولان حرکت می‌کنند.

ساسان شیخی گفت:‌ از زمان آغاز فعالیت شرکت تعاونی نوین پندار رسانه و انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران، برنامه‌های بسیار خوبی انجام شد و این روند در آینده نیز ادامه خواهد یافت.