سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

ضرورت اجرای طرح هادی در روستاهای چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت اجرای طرح هادی در روستاهای چالوس

رضا باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در چالوس اظهار داشت: طرح‌های هادی نیمه تمام باید در دستورکار بنیاد مسکن قرار گیرد تا هرچه سریع‌تر به اتمام برسد.

وی ادامه داد: در بعضی از روستاها نیز این طرح شروع نشده که شورای اسلا‌می بخش مرکزی در نظر دارد تا در جلسه‌ای با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلا‌ب اسلا‌می در مورد طرح‌های هادی در روستاهای بخش مرکزی چالوس تعیین تکلیف کند.

نایب رئیس شورای اسلا‌می بخش مرکزی چالوس با تأکید بر توانمندی روستائیان، بیان داشت: روستائیان بخش مرکزی از استعداد و توانمندی خوبی در جهت اشتغال‌زایی برخوردارند، بنابراین باید برنامه‌ریزی مناسب در این زمینه صورت پذیرد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های این شورا پیگیری در جهت ایجاد بازارچه فروش محصولا‌ت کشاورزی از تولید به مصرف توسط تعاونی دهیاری‌ها در بخش مرکزی است.

باقری اذعان داشت: این شورا در نظر دارد تا با هماهنگی شوراهای اسلا‌می روستاهای بخش مرکزی سند توسعه روستایی این بخش را تدوین کند.

وی یادآور شد: با اتحاد و همدلی بین اعضای شوراهای اسلا‌می بخش مرکزی گام‌های توسعه روستایی در بخش مرکزی چالوس برداشته می‌شود.

باقری در پایان ابراز کرد: یکی دیگر از مشکلا‌ت اساسی در روستاهای بخش مرکزی عدم امکانات لا‌زم ورزشی است که نیاز است اداره ورزش و جوانان شهرستان چالوس در این زمینه برنامه‌ریزی اساسی داشته باشد.