سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ضرب الاجلی برای قطع گاز مشترکان بدهکار به پیمانکاران ندادیم - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرب الاجلی برای قطع گاز مشترکان بدهکار به پیمانکاران ندادیم

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تعیین ضرب الاجل برای کارگران تحت پوشش پیمانکاران کنتورخوان را برای قطع گاز مشترکان خانگی دراین استان رد کرد.

ضرب الاجلی برای قطع گاز مشترکان بدهکار به پیمانکاران ندادیم

محمداسماعیل ابراهیم زاده روز شنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا اظهارکرد : هیچ ضرب الاجلی برای قطع گاز مشترکان بدهکار به این شرکت ها و یا کارگرانشان داده نشد و روند قانونی قبلی برای مدارا با مشترکان بدهکار خانگی همچنان از سوی این شرکت اجرایی می شود.
صبح امروز تعدادی از کارگران تحت پوشش یکی از شرکت های پیمانکاری کنتورخوان شرکت گاز استان در قائمشهر در تماس تلفنی با دفتر ایرنا ساری ادعا کردند به دلیل اجرایی نکردن دستورالعمل شرکت گاز مبنی بر قطع گاز مشترکان بدهکار این شهرستان، بخشی از حقوق ماه قبلشان از سوی این شرکت مسدود شده است.
این عده مدعی بودند پنج تا شش میلیون ریال از مبلغ دریافتی آنها کسر شده است.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران اضافه کرد : براساس توافق جدید با برخی از شرکت های پیمانکاری تحت قرارداد با طولانی تر شدن زمان کنتورخوانی از 36 روز به 45 روز و کاهش فعالیت این شرکت ها، قطع گاز مشترکان بدهکار پس از روند قانونی به این شرکت ها سپرده شد.
ابراهیم زاده افزود : شرکت گاز هیچ دخالتی در پرداخت حقوق کارگران شرکت های پیمانکاری تحت قرار داد ندارد و آنها موظف به پرداخت حقوق کارگران تحت پوشش براساس قرارداد کارگری هستند.
براساس گزارش شرکت گاز مازندران مشترکان خانگی و صنعتی این استان حدود دو هزار و 150 میلیارد ریال بدهی معوقه دارند که 810 میلیارد ریال از این بدهی مربوط به مشترکان خانگی است.