سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

ضربان برق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ضربان برق

Loading the player...

برنامه ای در رابطه با انرژی برق و راههای مدیریت مصرف ،به تهیه کنندگی خانم یحیی زاده است که سه شنبه ها از ساعت 21:20 از سیمای مرکز مازندران بطور زنده پخش می شود.
محدود بودن منابع انرژی به چالشی جدی در عصر حاضر تبدیل شده است. برق یکی از مهم ترین انرژی های پاک است که می‌تواند برای یک اقتصاد در حال توسعه مانند ایران اهمیت بسزایی داشته باشد و زمانی بر اهمیت این موضوع افزوده می شود که از یک سو سایر منابع انرژی همانند نفت و گاز مهم ترین منبع درآمدی کشور بوده و از سوی دیگر تقاضا برای گاز و فرآورده های نفتی به طور روز افزون در حال افزایش است.
اصلاح الگوی مصرف به یقین یکی از مهمترین دغدغه های یک جامعه در حال رشد می باشد .کشور ما بخاطر منابع غنی انرژی و ترویج روحیه مصرف گرایی بتدریج از مصرف مناسب و بهینه دور  شده است . فرهنگ صرفه جویی در عمق وجود مردمان ما وجود داشته است . حرمت نان و برنج از یادگاران این فرهنگ است .
در برنامه ضربان برق،ضمن دعوت از مسوولان استانی که در حیطه برق خدمت رسانی می کنند،در زمینه اصلاح الگوی مصرف،خدمات ارائه شده به مشترکین،کاهش تلفات،مدیریت مصرف ،چالشهای موجود و ... به گپ و گفت پرداخته می شود.
گفتگو-بحث کارشناسی-انیمیشن-وله-پیامهای آموزشی و ... از آیتمهای این برنامه می باشد.
 

سال تولید: 1395

تهیه کننده:رقیه یحیی زاده
کارگردان:فردین بی طرف
مجری:مهدی اسدی
دستیار:رقیه عالمی
نورپرداز:تقی قاسمپور
صدابردار:مرتضی کاظمی
تصویربرداران:قاسمپور-ذاکری-درواری