سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

صواحی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

صواحی

تهیه کننده: قاسم محمدپور

دستیار تهیه : صدیقه قاسمی

ندوین :قاسم محمدپور

مجری:محمد محمدخانی

عنوان برنامه ای است با ساختار ترکیبی که در یک فصل و یک هفته در میان صبح ها از ساعت 8 و به مدت 50 دقیقه به طور زنده ،توسط دو تهیه کننده (محسن بزرگی و دکتر لواسانی) اجرا می شود.
هر انسان هدفمندی در تلاش است تا روزش را با خوشایندی و سرحالی و نشاط آغاز کند . پس ، هر آنچه که در این برنامه ریزی روزانه به او مدد می رساند ،  قابل ارزش و اهمیت خواهد بود .
اکثر مردم تمایل دارند تا زمانیکه در خانه اند و پیش از آنکه راه کوچه و خیابان را در پیش گیرند به واسطه معتمدترین و بهترین رسانه های جمعی و گروهی  در جریان آخرین اخبار سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی و چند و چون حوادث و اتفاقات روز  قرار بگیرند. در این میان ، رسانه ی تلویزیون از جایگاه مهم و قبل اعتنائی برخوردار است.
با توجه به سابقه ی چندین ساله ی تولید و پخش آیتمهای صبحگاهی در شبکه استانی مازندران ، برنامه صبحگاهی صبح مازندران در صدد است تا لحظات مفرح و آرامی را در ابتدای صبح برای مخاطبین فرهیخته و محترم فراهم سازد. این برنامه توسط دو مجری در یک لوکشین با فضای مجزا اجرا می شود.
گفتنی است شروع اولین برنامه صوایی در فصل جدید مقارن با روز معلم می باشد که بخشهایی از این برنامه به تهیه گزارش و بحث و گفتگو پیرامون مقام شامخ معلم اختصاص داده شده است.
آیتمهایی که در این برنامه ارائه می شود عبارتند از :
آرم ،بحث کارشناسی ، کپشن ، دانستیها، وله تصویری ، سرود – مهمان ویژه .

 

سال تولید: 1399