اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | دوشنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۶

صواحی(ویژه روز معلم) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

صواحی(ویژه روز معلم)

Loading the player...

تهیه کننده:حسین زارع
اجرا:فلاح-رحیم رستمی
دستیار تهیه:مریم آشتینه-رقیه احمد زاده
تصویربرداران:فردین شیری-ذاکری-منفرد
صدابردار:رجب صادقی
دستیار صدا:شاملی
کارگردان:شهرام حبیب الهی اقدم
منشی صحنه:ثمانه محمد پور

عنوان برنامه ای اجتماعی به تهیه کنندگی حسین زارع است که یک هفته درمیان (یکشنبه ،سه شنبه و پنجشنبه ها ) از ساعت ۸:۱۰ به مدت ۶۰ دقیقه از استانی مازندران پخش می شود.
هر انسان هدفمندی در تلاش است تا روزش را با خوشایندی و سرحالی و نشاط آغاز کند . پس ، هر آنچه که در این برنامه ریزی روزانه به او مدد می رساند ،  قابل ارزش و اهمیت خواهد بود .
اکثر مردم تمایل دارند تا زمانیکه در خانه اند و پیش از آنکه راه کوچه و خیابان را در پیش گیرند به واسطه معتمدترین و بهترین رسانه های جمعی و گروهی  در جریان آخرین اخبار سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی و چند و چون حوادث و اتفاقات روز  قرار بگیرند. در این میان ، رسانه ی تلویزیون از جایگاه مهم و قبل اعتنائی برخوردار است.
با توجه به سابقه ی چندین ساله ی تولید و پخش آیتمهای صبحگاهی در شبکه استانی مازندران ، برنامه صبحگاهی صبح مازندران در صدد است تا لحظات مفرح و آرامی را در ابتدای صبح برای مخاطبین فرهیخته و محترم فراهم سازد.
وله-خبرهای ورزشی،هنری- سرود-کارشناس برنامه-گزارش-ارتباط با هواشناسی از آیتمهای متعدد و متنوع این برنامه صبحگاهی است.
برنامه صواحی در هفته معلم با محوریت بزرگداشت مقام شامخ معلم با دعوت از معلمان شاخص و برگزیدگان فرهنگی پخش می شود.
نخستين بار، خدا از نام خويش، نام تو را آفريد . از رسالت برگزيدگان خويش، سهم شانه هاي بردبارتو قرار داد. فانوس شبانه روز علم را در دست هايت نهاد و تو را روشن گر جاده هاي هستي رقم زد.
تو ناگزيري از اين خطير بي پايان . تو گماشته پروردگاري، فراروي آدميان نابلد...
واژه واژه آموزه هاي سبز تو، آنچه از لب هاي دانشمند تو مي ترواد و برگ برگ آنچه به دل ها مي آموزي، دست هاي دعايي بي وقفه اند تا منزلت بلند بالاي تو را نزد پروردگار، والاتر کنند. پس در اين مسافت دشوار، صبور بمان و در جاده ها جاري شو و راه روشن کن که خداوند، تو را به رستگاري نزديک، رهسپار مي کند .
تو بمان، تا هيچ حديث خداگونه اي ناگفته نماند!
تو بمان، تا هيچ تاريک بي روزني از نسل جهل، در دل ها ادامه نيابد!
 

سال تولید: 1396