جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

صهیونیست‌ها توان ایستادگی در برابر سلاح شهادت غزه را ندارند - نمایش محتوای خبر

 

 

صهیونیست‌ها توان ایستادگی در برابر سلاح شهادت غزه را ندارند

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، حجت‌الاسلام محمدعلی رحمانی آملی در خطبه‌های نمازجمعه روز قدس این شهرستان با اشاره به درجات تقوا یادآور شد: درجات تقوا در ساعات مختلف قابل افزایش و ارتقا است.

وی با بیان اینکه بشریت به پاکی علاقه‌مند است و انسان‌های پاک را همه دوست دارند، افزود: انسان‌های پاک از علاقه‌مندان زیادی برخوردار هستند.

رحمانی با اعلام اینکه جهان بر مبنای فطرت الهی بنا شده است، از انبیا به عنوان پاک‌ترین انسان‌های روی زمین نام برد و بر الگوگیری مسلمانان از آنان تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه چهره‌ای که امروز داعش در دنیا نشان داده شده مورد قبول هیچ انسانی نیست، افزود: داعش چهره اسلام را بد به نمایش گذاشته است و این اسلامی نیست که امروزه در کشورهای مسلمان جاری و ساری است.

مدرس حوزه علمیه آمل با تاکید بر اینکه رهبران داعش با چهره بدی که از خود به نمایش گذاشتند هیچ گاه صلاحیت رهبری دین خدا را نخواهند داشت، تصریح کرد: کشتن زنان و مردان بی‌گناه در هیچ دینی بیان نشده است که داعش وحشتناک‌ترین نمونه‌های آن را به نمایش گذاشته است.

وی با بیان اینکه اسلامی که با کشتن کودکان و زنان پایه‌گذاری شده باشد اسلام ناب محمدی نیست، بیان داشت: اسلامی که رسول‌ اکرم به عنوان پدر بشریت و امت بنا نهاد دستورات زیبا و ارزشمندی دارد.

رحمانی خاطرنشان کرد: آخرین سلاح مردم غزه شهادت است و صهیونیست‌ها هیچ زمان نمی‌توانند در مقابل سلاح شهادت مردم فلسطین ایستادگی کنند.