سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

صنعت گردشگری محمودآباد نیازمند توجه جدی است - نمایش محتوای خبر

 

 

صنعت گردشگری محمودآباد نیازمند توجه جدی است

عبدالقدیر مشایخی صبح امروز در چهارمین جلسه شورای اداری جوانان این شهرستان، شورای اداری جوانان را اتاق فکر مدیران و مسئولان برشمرد و افزود: مشارکت و مشاوره جوانان را باید به عنوان یک فرصت قدر دانست و بهترین بهره‌ها را برد.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی و اقلیمی محمودآباد گفت: این شهر ظرفیت‌های متعددی دارد که باید با مشارکت و بهره‌گیری از جوانان آن را شکوفا کنیم.

فرماندار شهرستان محمودآباد مشکل بیکاری را به عنوان اصلی‌ترین دغدغه جوانان شهرستان تلقی کرد و اظهار داشت: برای برون رفت از مشکل بیکاری جوانان باید از اقتصاد تک محصولی فاصله گرفت و با بهره‌گیری از استعدادها و مواهب الهی منطقه، نگاه جدی‌تری به حوزه صنعت گردشگری داشته باشند.

مشایخی خاطرنشان کرد: توسعه و آبادانی کشور تنها در سایه توجه و باور جوانان تحقق یافته و باید شرایط و بستر را برای حضور جوانان مهیا کرد.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان محمودآباد با اشاره به اهمیت مشارکت جوانان و بهره‌مندی از دیدگاه‌ها و نقطه نظرات آنان گفت: باید همه دست به دست هم دهیم تا خواسته‌های شهرمان تحقق پیدا کند و بدون شک بخشی از دغدغه‌های جوانان شهرستان برای توسعه و اعتلای شهرستان است.

وی خطاب به مدیران شهرستان خواستار توجه و مشارکت دهی مشاوران جوان در عرصه مدیریت شد و گفت: همه ما روزی جوان بودیم و باید جوانان را باور کنیم و حضور و مشارکت جوانان را قدر بدانیم.