جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

صنعت ساری در لیگ به نتایج خوبی نرسیده است - نمایش محتوای خبر

 

 

صنعت ساری در لیگ به نتایج خوبی نرسیده است

یونس گراییلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بیان داشت: بازیکنانم برای برد در زمین تلاش می‌کنند اما بر خلاف جام حذفی در لیگ به نتایج خوبی دست نیافته‌ایم.

وی تصریح کرد: شگفتی بازیکنان صنعت در جام حذفی با شکست مقابل نفت تهران تمام شد اما بازیکنانم باید در لیگ هم همان بازی‌های خوب جام حذفی را ارائه دهند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری با تشکر از تمامی بازیکنانش به خاطر ارائه بازی زیبا مقابل نفت تهران و دیگر تیم‌های لیگ برتری در جام حذفی، اذعان داشت: از عملکرد بازیکنانم با توجه به امکانات باشگاه رضایت دارم ولی از آنها توقع بازی بهتری در لیگ دارم.

گراییلی با اشاره به جایگاه بد صنعت ساری در مسابقات لیگ، یادآور شد: پس از حذف تیم از جام حذفی فوتبال کشور حالا نوبت شگفتی بازیکنان صنعت در لیگ است، زیرا برای صعود مسابقات لیگ خیلی مهم‌تر از جام حذفی است.

وی با بیان اینکه تیم‌های حریف حساب ویژه‌ای روی صنعت ساری باز کردند، گفت: وقتی بازیکنانم مقابل تیم‌های لیگ برتری نفت، پیکان و ملوان نمایش درخشانی در زمین دارند؛ پس در صورت حمایت مسئولان و رفع مشکلات در لیگ هم می‌توانند موفق باشند.

گراییلی در پایان با بیان اینکه بازی سختی مقابل تیم صدرنشین اراک در یک بازی خارج از خانه داریم، افزود: برای بالا آمدن در جدول چاره‌ای جز کسب سه امتیاز بازی مقابل آلومینیوم اراک نداریم.

به گزارش فارس، صنعت ساری در هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ورزشگاه امام خمینی میهمان آلومینیوم‌سازی اراک است.

{jcomments off}