جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

صنعت برق صنعت مهم و زیربنایی است/ تاکید بر پرداخت بموقع قبض برق - نمایش محتوای خبر

 

 

صنعت برق صنعت مهم و زیربنایی است/ تاکید بر پرداخت بموقع قبض برق

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی سالار صبح شنبه در شورای اداری این اداره کل، با تأکید بر محاسبه قیمت برق مصرفی به صورت پلکانی افزود: هر چه میزان مصرف برق مشترکان بیشتر باشد، قیمت هر کیلووات آن نیز بیشتر شده و متناسب با آن بهای برق نیز افزایش می یابد.

سالار در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مشترکان محترم می توانند با تعديل در مصرف برق و جابجایی زمان استفاده از وسایل و لوازم برقی از ساعات اوج مصرف (از حدود نیم ساعت قبل از  اذان مغرب تا 5/3 ساعت بعد از آن) به ساعات کم باری(ساعات ابتدایی صبح)، در هزینه های برق مصرفی خود صرفه جویی کنند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از راه های کاهش هزینه های برق، علاوه بر استفاده از لامپ های کم مصرف و ال ای دی، انتخاب وسایل برقی کم مصرف با برچسب انرژیA است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران با اشاره به راه اندازی سیستم های نوین و الکترونیکی پرداخت غیر حضوری قبض برق در غرب مازندران، خاطر نشان کرد: خوشبختانه با ارایه روش های پرداخت غیر حضوری از جمله سامانه 5000121، دستگاه های خود پرداز، تلفنبانک، همراه بانک، پایانه های فروشگاهی (POS) و اینترنت، امکان پرداخت قبض برق تسهیل شده است.

سالار در پایان ضمن درخواست از مشترکان محترم در خصوص پرداخت به موقع قبوض برق خود، افزود: مشترکان محترم می توانند با پرداخت به موقع قبوض برق خود علاوه بر امکان حضور در قرعه کشی و کسب جوایز ویژه، ما را در توسعه و ترمیم شبکه ها و ارایه خدمات برقی مطمئن و پایدار یاری کنند.