جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

صلابت و اعتقاد جوانان غزه موجب پیروزی بر رژیم صهیونیستی شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

صلابت و اعتقاد جوانان غزه موجب پیروزی بر رژیم صهیونیستی شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در مدرسه تورنگ بابل در جمع ارکان شجره طیبه صالحین این شهرستان با اشاره به موقعیت دینی و اعتقادی شهرستان بابل این شهر را مهد شهدا و رزمندگان خسته تن لشگر 25 کربلای مازندران برشمرد.

وی با اشاره به اینکه آنچه در غزه موجب مقاومت در برابر دشمن شده است، باور و اعتقاد دینی بود، اظهار داشت: اگر این باور و اعتقاد دینی از جامعه برچیده شود، جامعه دچار شکست می‌‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه خداوند مؤمنان را با عزت می‌خواهد تصریح کرد: دشمنان بشریت به دنبال این هستند تا انسانیت را خوار و ذلیل کنند.

نقدی با بیان این که امروز مبارزه بین استکبار و جهان اسلام را شاهد هستیم، خاطرنشان کرد: صلابت و اقتدار ملت ایران در مبارزات دفاع مقدس موجب الگو گرفتن کشورهای اسلامی شده است.

وی با بیان اینکه دشمن با علم به اینکه دیگر قادر نیست با جنگ سخت به سراغ کشور ما بیاید، ابراز داشت: استفاده از فرهنگ ماهواره و جنگ نرم و به دنبال آن جنگ اقتصادی از اهداف دشمنان برای شکست ملت ایران است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه صلابت جوانان غزه نیز موجب پیروزی آنان شده است، گفت:‌ دشمن با موشک‌های غربی به دنبال کشتار مردم غزه است، اما آنها همچنان با ایمان و اعتقاد مبارزه می‌کنند.

نقدی با بیان اینکه دشمن با تهاجم و شبیخون فرهنگی وارد کار شده است، افزود: در گذشته فقط 6 شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان وجود داشت اما در حال حاضر 162 شبکه فارسی زبان با گویش ایرانی علیه ایران راه‌اندازی شده است.

وی خاطرنشان کرد:‌ دشمن با همه این ابزارها به دنبال ضربه زدن به اهداف نظام انقلاب اسلامی ایران است، اما تاکنون موفق نشده است.