سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

صعود تیم والیبال شهرداری ساری به مرحله نیمه‌نهایی/ محبوس شدن مهمان در رختکن - نمایش محتوای خبر

 

 

صعود تیم والیبال شهرداری ساری به مرحله نیمه‌نهایی/ محبوس شدن مهمان در رختکن

رئیس هیأت والیبال ساری از صعود تیم سازمان عمران شهرداری ساری به مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور خبر داد.

صعود تیم والیبال شهرداری ساری به مرحله نیمه‌نهایی/ محبوس شدن مهمان در رختکن

کریم اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به حضور نماینده ساری در جمع چهار تیم برتر مرحله نیمه‌نهایی گفت: تیم سازمان عمران شهرداری ساری با برتری مقابل حریفش گل‌گهر سیرجان موفق به صعود شد.

وی با بیان اینکه از سه بازی بازیکنان عمران شهرداری ساری در دو بازی پیروز شدند، افزود: سومین بازی بین دو تیم عمران شهرداری ساری و گل‌گهر سیرجان با برتری قاطع سه بر صفر ساروی‌ها در خانه حریف همراه بود.

رئیس هیأت والیبال ساری گفت: بازیکنان تیم عمران شهرداری ساری در این بازی موفق شدند با نتایج 25 بر 23، 25 بر 20 و 31 بر 29 حریف را شکست دهند و در جمع چهار تیم مرحله نیمه‌نهایی قرار گیرند.

اکبری با انتقاد از میزبانی بسیار بد و ضعیف سیرجانی‌ها در این بازی گفت: جو سالن طوری بود که بازیکنان عمران شهرداری ساری در این دیدار هم فحش خوردند و هم حدود نیم ساعت در رختکن محبوس شدند.

وی با بیان اینکه تیم عمران شهرداری ساری یکی از گزینه‌های صعود به لیگ برتر است، اظهار کرد: در مرحله نیمه‌نهایی باید مقابل دیگر تیم مازندرانی کاله جوان محمودآباد بازی کنیم.

رئیس هیأت والیبال ساری افزود: در مرحله نیمه‌نهایی نیز سه بازی انجام می‌شود که هر تیم در دو بازی برنده شود به مسابقه نهایی و فینال صعود می‌کند.