سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

صعود تیم فوتسال بانوان شهروند ساری به جمع 8 تیم برتر مرحله دوم - نمایش محتوای خبر

 

 

صعود تیم فوتسال بانوان شهروند ساری به جمع 8 تیم برتر مرحله دوم

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری از صعود تیم شهروند ساری در جمع 8 برتر تیم لیگ دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور خبر داد.

صعود تیم فوتسال بانوان شهروند ساری به جمع 8 تیم برتر مرحله دوم

سعید نجاریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به صعود دو تیم از این مرحله اظهار کرد: تیم‌های شهروند ساری به همراه گود زینل خان اسفراین به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند.

وی تصریح کرد: دور برگشت این مسابقات به میزبانی شهر اندیشمک در خوزستان در حالی دیروز خاتمه پذیرفت که با شناخت دو تیم برتر مرحله دوم 8 تیم برتر به پایان رسید.

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری گفت: در این رقابت‌ها، شهروند ساری که در پایان دور رفت صدرنشین گروه بود با کسب یک پیروزی و قبول سه شکست 11 امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به آساره اندیمشک توانست رتبه دوم جدول را از آن خود کرده و به مرحله بعد صعود کند.

نجاریان در ادامه اذعان داشت: در این مسابقات تیم گود زینل خان اسفراین با 19 امتیاز در جایگاه نخست جای گرفت و شهروند ساری با 11 امتیاز و با تفاضل گل بهتر نیز به عنوان تیم دوم گروه جای گرفت و راهی 8 تیم برتر این مرحله شد.

وی افزود: همچنین تیم آساره اندیمشک با 11 امتیاز، هیأت فوتبال آمل نیز با 11 امتیاز، هیأت چالوس با 5 امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

نجاریان با بیان اینکه تیم فوتسال بانوان شهروند ساری در مرحله نیمه‌نهایی با آمادگی کامل راهی این پیکارها می‌شود، اظهار کرد: رقابت های مرحله دوم لیگ دسته اول فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور اردیبهشت ماه سال 95 با حضور 8 تیم برتر مرحله نخست به صورت رفت و برگشت و متمرکز برگزار خواهد شد.