سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

صرف 30 میلیارد ریال برای هفت طرح عمرانی صنعتی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

صرف 30 میلیارد ریال برای هفت طرح عمرانی صنعتی در مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، عباسعلی وفایی نژاد صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه بهره برداری از این طرح ها در ایام دهه فجر انجام می شود، اظهار داشت: اجرای خط انتقال آب، شبکه روشنایی معابر، زیرگذر  راه آهن از جمله طرحهاست.

وی عنوان کرد: احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز، هدایت آبهای سطحی و آسفالت نیز از دیگر پروژه هایی است که همزمان با دهه فجر در استان بهره برداری می شود.

وفایی نژاد یادآورشد: این پروژه در در شهرکهای ساری، نور، نکا، تنکابن، قائمشهر و شورمست افتتاح می شوند و با بهره برداری آن برخی زیرساختها در این مناطق صنعتی انجام می شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، گازرسانی به شهرکها و نواحی صنعتی را از مهمترین برنامه های این شرکت بیان کرد و گفت: تاکنون 26 شهرک و ناحیه صنعتی از نعمت گاز بهره برده اند.

به گفته وفایی نژاد، تاکنون 22 شهرک و ناحیه صنعتی گاز دار بوده اند که بزودی بهره برداری از طرح گازرسانی دو ناحیه و دو شهرک صنعتی جدید نیز انجام می شود.

وی سرانه زمین صنعتی در استان را بیش از شش متر مربع اعلام کرد و گفت: این میزان در کشور حدود 15 متر مربع است و در این بخش با کمبود مواجه هستیم.

وفایی نژاد، سطح اراضی صنعتی شهرکهای صنعتی استان را هزار و 900 هکتار بیان کرد و گفت: دو هزار و 300 قرارداد صنعتی در این مناطق متعقد شده است.

مازندران 38 شهرک و ناحیه صنعتی دارد.