سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

صدور کارت جدید برای خبرنگاران ورزشی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

صدور کارت جدید برای خبرنگاران ورزشی مازندران

مسئول روابط عمومی و سخنگوی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران از صدور کارت جدید برای خبرنگاران و تصویربرداران ورزش استان خبر داد.

صدور کارت جدید برای خبرنگاران ورزشی مازندران

محمد لطیفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به صدور کارت برای خبرنگاران و تصویربرداران استان، گفت: برای خبرنگاران و تصویربرداران در سال جدید کارت صادر می‌شود.

وی بیان داشت: صدور کارت‌های ورود به میادین ورزشی مازندران در سال 95، ویژه خبرنگاران، تصویربرداران و عکاسان ورزشی در دست تهیه است.

لطیفی شرایط دریافت کارت جدید برای خبرنگاران ورزشی در حوزه خبرگزاری‌ها را سه خبرنگار و دو عکاس، روزنامه‌های محلی و پایگاه‌های خبری دارای مجوز از هیئت نظارت بر مطبوعات دو خبرنگار و یک عکاس، هفته‎نامه‌ها و ماهنامه‌های محلی یک خبرنگار و یک عکاس و سایت‎‌ها و نشریات تخصصی ورزشی دو خبرنگار و دو عکاس عنوان کرد.

مسئول روابط عمومی و سخنگوی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران افزود: خبرنگاران و عکاسان می‌توانند تا تاریخ 10 بهمن با حضور در روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان واقع در ساری خیابان فرهنگ، مدارک مورد نیاز را تحویل و به تکمیل فرم مربوطه اقدام کنند.

وی گفت: مدارک مورد نیاز سه قطعه عکس، کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، معرفی‌نامه رسمی از رسانه مربوطه است و زمان اعلام شده تمدید نمی‌شود.