سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

صدور پروانه های مراکز خدماتی دام وطیور درمازندران امسال عملیاتی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

صدور پروانه های مراکز خدماتی دام وطیور درمازندران امسال عملیاتی می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، 'شمسعلی هادی زاده معلم' شامگاه دوشنبه درجشن خانوادگی به مناسبت گرامیداشت روزدامپزشکی که درمجتمع تفریحی ورفاهی نفت محمودآباد برگزار شد، گفت: امسال همچنین صدور پروانه های بهداشتی جایگاه های دام وطیور در استان با هماهنگی سازمان نظام دامپزشکی مازندران انجام شد.

وی افزود: از حدود هشت هزار پروانه صادر شده بهداشتی جایگاه های دام وطیور در کشور حدود سه هزار و500 پروانه مربوط به مازندران بوده که این مهم نشان از حجم بالای کار در استان را نشان می دهد.

رییس سازمان نظام دامپزشکی مازندران، با ابراز رضایت از نبود افراد فارغ التحصیل بیکار در این بخش در استان گفت: خوشبختانه در مازندران در سطح دامپزشکان مشکل اشتغال نداریم و این مهم با تعامل بخش خصوصی و جذبی که از فارغ التحصیلان بخش دامپزشکی دارد، ستودنی است.

هادی زاده معلم ابرازامیداوری کرد: سایرحوزه های بخش کشاورزی نیز در راستای جذب فارغ التحصیلان بیکار ، راه هدفمند ودرست دامپزشکی استان را در پیش بگیرند.

وی افزود: به هرحال امروز در بخش دامپزشکی مازندران چه در رده مسئول فنی ، تکنسین ودر هر رده ای که در حال خدمت هستند، علاوه بر نگاه مسئولانه باید نگاه عاشقانه به این بخش داشت.

رییس سازمان نظام دامپزشکی مازندران، اهمیت این موضوع را از آن جهت دانست که همه افراد در بخش دامپزشکی در تامین امنیت غذا وسلامت مردم سروکار دارند وباید نسبت به این موضوع واقف باشند.

هادی زاده معلم به برخی افرادی که با نگاه سودجویانه ودرآمدزایی وارد بخش های مختلف دامپزشکی شدند، خاطرنشان کرد: به این افراد توصیه می کنم که اگر در این حوزه نمی توانند به هر دلیلی کار کنند، فضای کار را برای دیگران آلوده نکنند تا سایر افرادی عاشقانه وخالصانه کار می کنند متضرر وناامید نشوند.