جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

صدرنشینی کاله مازندران در لیگ دسته یک بسکتبال کشور تداوم یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

صدرنشینی کاله مازندران در لیگ دسته یک بسکتبال کشور تداوم یافت

تیم بسکتبال کاله مازندران با ادامه شکست ناپذیری خود در دیدارهای خانگی در مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور به صدرنشینی خود در گروه شمال این رقابتها نیز تداوم بخشید.

صدرنشینی کاله مازندران در لیگ دسته یک بسکتبال کشور تداوم یافت

به گزارش خبرنگار ایرنا در آمل، تیم کاله مازندران درچارچوب هفته هفدهم مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور عصر جمعه درسالن ورزشی پیامبراعظم آمل میزبان تیم ایستک کردستان بود، ودرنهایت میهمان خود را با نتیجه66 بر57 با شکست بدرقه کرد.
شاگردان سیدصابر موسوی درتیم کاله مازندران دراین بازی در هر چهار کوارتر مسابقه برتری عددی نسبت به حریف کردستانی خود داشتند وبا درخشش بازیکنان جوان خود ودفاع حساب شده زیر سبد و شوت های موفق سه امتیازی درنهایت با اختلاف 9 امتیاز پیروز میدان شدند.
تیم کاله مازندران با کسب سیزدهمین پیروزی این فصل خود و دو شکست بیرون از خانه در 15مسابقه خود در گروه شمال این رقابتها با28 امتیاز در صدر جدول رده بندی این رقابتها باقی ماند.
تیم ایستک کردستان هم با شکست برابر تیم کاله مازندران با 20 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی این رقابتها باقی ماند.
مسابقات امسال لیگ دسته یک بسکتبال مردان باشگاه های کشور با حضور 17 تیم در دو گروه 8 و 9 تیمی شمال و جنوب برگزار می شود.
درگروه شمال این رقابتها تیم های آرارات تهران ، پارسا مشهد ،هیات بسکتبال کردستان، مهرام تهران ،هفت الماس قزوین ،تیم ملی جوانان ، کاله مازندران ، هیات بسکتبال قم و شیمیدر تهران حضور دارند.
در گروه جنوب، تیم های نفت امیدیه ،شهرداری کاشان ،شهرداری دزفول ،پتروشیمی بندر امام ،پدافند رعد اصفهان ،شاهین اهواز ،صنعت مس کرمان ،آدمیس میناب با هم رقابت می کنند.
بنابر اعلام رسمی کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال در پایان مرحله نخستین این بازیها که به صورت رفت و برگشت برگزار می شود، 8 تیم برترهرگروه به صورت ضربدری با هم دیدار کرده و در نهایت 8 تیم برتر به دور بعدی راه می یابند.