جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

صدای راهبران مازندران - نمایش محتوای صدا

 

 

صدای راهبران مازندران

Loading the player...
صدای راهبران مازندران

عنوان برنامه ای با هدف آگاهی و اطلاع رسانی مردم از فعالیتهای حمل و نقل و پایا نه ها  و وضعیت جاده ها ، به تهیه کنندگی فرهاد قلی نژاد است که پنجشنبه و جمعه ها از ساعت 12:30 به مدت 30 دقیقه پخش می شود.
حمل و نقل و در کنار آن ایمنی بعنوان پیش نیاز توسعه و رشد و شکوفایی کشورها مورد توجه اذهان است .
 و برخورداری مردم از آموزش های ایمنی و مقررات جاده ایی به عنوان ابزار تشخیصی کارآمدی در کاهش تصادفات و مرگ و میر بسیار حائز اهمیت است و صدا و سیما مهمترین کانال ارتباطی در اطلاع رسانی سریع و فراگیری آسانتر موارد مطروحه پیرامون بحث کارشناسی تصادفات می باشد که هدف اصلی این طرح انتقال دانسته های سلامت و ایمنی برای مردم ، مسافران و رانندگان و استفاده کنندگان از جاده است.
آنچه مسلم است استان مازندران به لحاظ جاذبه های توریستی و موقعیت جوی و جغرافیایی خود سالانه خیل انبوه از مسافران را از سراسر کشور به خود جلب نموده و نقش ارزنده‌ایی در صنعت ایرانگردی و جهانگردی ایفا می‌نماید.
تلاش برای کاهش تصادفات استان و توسعه همه جانبه بخش حمل و نقل و به‌ویژه زیر بخش ایمنی حمل و نقل جاده‌ایی در حال حاضر با سرعت بیشتری آغاز شد و گسترش و افزایش بی‌رویه آمار تصادفات جاده‌ایی، کارشناسان این استان را به توجه بیشتر نسبت به ایمنی حمل و نقل و اقتصاد کشور مورد توجه ساخته است.
این برنامه برآنست با دعوت از متولیان امر حمل و نقل و ایمنی جاده ایی (مدیران کل حوزه راه و ترابری ، حمل و نقل جاده ایی ، معاونت راهنمایی و رانندگی استان ، فرماندهی پلیس راه – اساتید بخش حمل و نقل ، کارشناسان ....) اهدافی چون: ارتقای فرهنگ ایمنی و عبور و مرور در جاده‌ها-تبلیغات وسیع و فرهنگ سازی ایمنی حمل و نقل-آموزش قوانین و مقررات و آیین نامه های راهنمایی و رانندگی و ... را دنبال کند.

آیتمهای برنامه عبارتند از: گفتار-گزارش-صحبت‌های کارشناسی-موسیقی‌های متناسب با ضرباهنگ شبکه -حمل و نقل- پیامک‌خوانی.

 

تاریخ تولید: دی 1394

تهیه کننده:فرهاد قلی نژاد
اجرا:ابوالقاسم عبداللهی
گزارشگر:رضا دلدار
نویسنده:لطف لله  سعیدی فر
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمدپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو