جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

صدای جوان - نمایش محتوای صدا

 

 

صدای جوان

Loading the player...

صداي جوان عنوان برنامه ای زنده و به تهیه کنندگی مریم دلفانی می باشد که با هدف ارشادی-تفریحی ،روزهای زوج هفته (یک هفته در میان)از ساعت 16:15 به مدت 45 دقیقه (به گویش فارسی-محلی) از صدای  مازندران پخش می شود.
فصل جواني، فصلي پيچيده و معماگونه است. دوران جواني، دوران ديگرگون شدن است. سر پيچيدگي و معماگونگي دوران جواني ، گوناگوني مولفه هاي شناخته شده وناشناخته اي است كه هويت جوان را تشكيل مي دهد.
براي فهم نسل جوان و تنظيم مناسبات سازنده با آنان، همه افرادي كه با آنان به طور مستقيم و غير مستقيم در ارتباط هستند و مسئوليت هدايت اين نسل را بر عهده دارند، از جمله: خانواده، استادان و دست اندركاران جامعه، نهادهاي تربيتي و ... بايد ويژگي ها و مقتضيات جواني را در چهار گرايش زيست شناسي، روان شناختي و مردم شناسي بررسي كنند.
با توجه به جوان بودن جمعيت جامعه ايران و به تبع آن مازندران، اهميت دوران احساس جواني، نقش مهم جوانان به عنوان يك جمعيت فعال و آينده ساز، اهميت هدايت صحيح اين نسل و مسئول بودن همه نهادهاي جامعه در سطح خرد و كلان در اين راستا و نقش مهم رسانه هاي جمعي از جمله راديو به عنوان يك ابزار هدايتي در جامعه، ضرورت برخورداري از رسانه اي مانند راديو از برنامه اي كه كاملا  به قشر جوان اختصاص داشته باشد، اقتضائات و شرايط ويژه اين قشر در آن لحاظ شود و تلاش كند تا با جذب و جلب رضايت جوانان، در جهت ايجاد اميد و نشاط در جوانان، پر كردن اوقات فراغت آنان، برطرف كردن مشكلاتشان، توانمند سازي آن ها در زمينه هاي گوناگون مذهبي، فرهنگي، اجتماعي و پرورش فضيلت هاي اخلاقي و در نهايت در جهت هدف مهم هدايت نسل جوان به سمت اهداف والاي اجتماعي، انساني و الهي گام بردارد.
معرفی مشاغل-گفتگوی ویژه –گزارش-موسیقی-تلفنهای مردمی و ... از آیتمهای این برنامه است.


 

تاریخ تولید: 1394

گوینده:رحیم رستمی
نویسنده:فاطمه محمدی نژاد
گزارشگر:فاطمه حسینی
صدابرداران: الهه نصیرنیا-حق شناس-نتاج-میر قربان نژاد-حسن نژاد -سامی یوسفیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام از شنوندگان دایمی رادیو مازندران و بخصوص... بنیامین شاکری ۱۳۹۴/۰۸/۱۶ ۱۱:۱۶
عرض سلام دارم خدمت عوامل برنامه لطفا تنوع برنامه... ارزو علیپور ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ ۱۱:۲۱
با تشکر از برنامه خوبتان لطفا به مخاطبان بیشتر... محمد وفایی ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ ۰۸:۵۲

محمد وفایی
با تشکر از برنامه خوبتان لطفا به مخاطبان بیشتر توجه شود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ ۰۸:۵۲
ارزو علیپور
عرض سلام دارم خدمت عوامل برنامه لطفا تنوع برنامه هاو موضوعات که تولید و پخش میشه بیشتر شود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ ۱۱:۲۱
بنیامین شاکری
باسلام از شنوندگان دایمی رادیو مازندران و بخصوص برنامه جذاب صدای جوان که بشخصه بنده که در سن جوانی قرار دارم بسیار راغب این برنامه هستم ولی این برنامه متاسفانه توجه کمتری به مخاطبان خود دارد و بیش ازحد به مباحث فرهنگی می پردازد تا سایر موضوعات.از حسن توجه تان سپاسگزارم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۱۶ ۱۱:۱۶

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو