جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

صالحی‌امیری دارای دیدگاه‌های مناسبی در حوزه ورزش است - نمایش محتوای خبر

 

 

صالحی‌امیری دارای دیدگاه‌های مناسبی در حوزه ورزش است

سید هادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به رایزنی رضا صالحی‌امیری برای وزارت ورزش و جوانان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسه‌ای با حضور نمایندگان مجلس و سرپرست وزارت ورزش و جوانان به منظور تبادل نظر درباره این وزارتخانه انجام شده است.

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدگاه‌های سرپرست وزارت ورزش و جوانان، افزود: رضا صالحی‌امیری دارای دیدگاه‌های مناسبی در حوزه جوانان و ورزش است.

وی با اشاره به مازندرانی بودن گزینه وزارت ورزش و جوانان، خاطرنشان کرد: نمایندگان شمال در مجلس شورای اسلامی رایزنی‌هایی را با نمایندگان دیگر مجلس برای وضعیت گزینه دولت یازدهم برای وزارت ورزش و جوانان انجام داده‌اند.

حسینی به ویژگی‌های رضا صالحی امیری اشاره و یادآوری کرد: وی تحصیلکرده و دارای برنامه‌ریزی منسجم است و می‌تواند در حوزه ورزش و جوانان فعالیت‌های مناسبی را اجرایی کند.

مخبر فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی به ویژگی‌های دیگر گزینه رئیس جمهور برای وزارت ورزش و جوانان اشاره و خاطرنشان کرد: ارتباط نزدیک با رئیس جمهور نیز از ویژگی‌های مناسب صالحی امیری برای تصدی وزارت ورزش و جوانان است.