جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

شکست مقابل پیکان خیلی عجیب نیست/ داور خط می‌توانست در لحظات پایانی بهتر کار کند - نمایش محتوای خبر

 

 

شکست مقابل پیکان خیلی عجیب نیست/ داور خط می‌توانست در لحظات پایانی بهتر کار کند

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با بیان اینکه شکست مقابل پیکان خیلی عجیب نیست، گفت: توقع غیرمنطقی نمی‌توان از بازیکنان جوان کاله مقابل تیم بسیار با تجربه و توانمند پیکان داشت.

شکست مقابل پیکان خیلی عجیب نیست/ داور خط می‌توانست در لحظات پایانی بهتر کار کند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، بهروز عطایی چهارشنبه شب بعد از شکست کاله مازندران مقابل تیم قدرتمند پیکان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیش‌بینی بازی سختی مقابل پیکان را داشتیم زیرا این تیم از قدرت‌های والیبال لیگ برتر بوده و از اضلاع مثلث قهرمانی محسوب می‌شود.

وی افزود: شاگردانم بازی سختی و تنگاتنگ مقابل این تیم به نمایش گذاشتند هر چند اطلاعات لازم از تیم مقابل و شناخت فردی کمک زیادی به ما کرد تا بتوانیم فضا را به سمت خود ببریم در حالی که قدرت غلبه بر پیکان را به لحاظ منطقی و محاسبه‌شده نداشتیم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه در چارچوب کار گروهی والیبالیست‌های حریف را تحت فشار قرار دادیم، تصریح کرد: هواداران کمک زیادی در دیدار مقابل پیکان به کاله کردند البته امروز تماشاگران تیم خود را حمایت کردند و نتیجه بازی تیم‌شان مهم بود.

این مربی با تأکید بر اینکه بازی زیبایی از دو تیم به نمایش گذاشته شد، بیان کرد: مزد تلاش خود را در این بازی نگرفتیم هر چند می‌توان این امر به حساب کم‌تجربگی بازیکنان گذاشت زیرا شاگردانم نتوانستند از امتیازهای جمع‌آوری شده در موقعیت‌های حساس حفاظت کرده و از آن بهره بگیرند.

عطایی با بیان اینکه شکست مقابل پیکان خیلی عجیب نیست، گفت: توقع غیرمنطقی نمی‌توان از بازیکنان جوان کاله مقابل تیم بسیار با تجربه و توانمند پیکان داشت زیرا تعداد زیادی بازیکنان بزرگ و ملی‌پوش در اختیار نماینده تهران بود البته هر باخت مقابل حریف آزار دهنده است و سعی می‌کنیم در دیدارهای آینده نقاط قوت را تقویت کرده و نقاط ضعف را کاهش دهیم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه تجربه بازیکنانش به مرور زمان بیشتر می‌شود، گفت: داور خط هم در این دیدار حساس در ست آخر تنها در یک توپ که می‌توانست نتیجه را به سود کاله تمام کند به صورت نامطلوب پرچم زد.

این مربی با اعلام اینکه از داور خط در خانه خود انتظار بیشتر داشتیم که سوت را اشتباه نزند و در شرایط مساوی تکلیف خود را مشخص کند، ادامه داد: اگر داور خط توپ را ندید می‌توانست به جا بدهد هر چند آن امتیاز در لحظات پایانی باعث شد تا روند بازی تغییر کند.

عطایی بیان کرد: البته عامل باخت خود را به این موضوع ارتباط نمی‌دهم زیرا فرصت زیادی برای پیروزی داشتیم و در شرایط سخت فشار بر روی بازیکنان کاله باعث شد تا اشتباه مکرر داشته باشند.