سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

شکست دور از انتظار عمران شهرداری ساری مقابل خاتم اردکان یزد در خانه/ساری به راحتی 3 امتیاز ارزشمند خانگی را از دست داد - نمایش محتوای خبر

 

 

شکست دور از انتظار عمران شهرداری ساری مقابل خاتم اردکان یزد در خانه/ساری به راحتی 3 امتیاز ارزشمند خانگی را از دست داد

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در یک بازی دور از انتظار در خانه مغلوب تیم خاتم اردکان یزد شد و به راحتی سه امتیاز با ارزش خانگی را از دست داد.

شکست دور از انتظار عمران شهرداری ساری مقابل خاتم اردکان یزد در خانه/ساری به راحتی 3 امتیاز ارزشمند خانگی را از دست داد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، از هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور (جام شهدای منا) تیم عمران شهرداری ساری در حضور تماشاگرانش سه بر یک مغلوب خاتم اردکان یزد شد.


این بازی که از ساعت 16 در حضور بیش از 3 هزار تماشاگر مشتاق ساروی در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار شد، دو ساعت و هجده دقیقه کشید که سرانجام این بازیکنان تیم مهمان خاتم اردکان یزد بودند که موفق شدند میزبان خود عمران شهرداری ساری را شکست دهند و موفق به کسب سه امتیاز ارزشمند خارج از خانه مقابل نماینده ساری شوند.


شاگردان عباسعلی میرحسینی در تیم خاتم اردکان یزد در ست‌های اول، سوم و چهارم با نتایج 25 بر 23، 25 بر21 و 25 بر22 پیروز شدند و در مقابل شاگردان بهزاد محمودی در تیم عمران شهرداری ساری تنها در ست دوم 29 بر27 مهمان خود را شکست دادند.


تیم عمران شهرداری ساری با این شکست 18 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفت اما خاتم اردکان یزد با این برد با 20 امتیاز در بین 12 تیم ششم شد.

حاشیه‌های این دیدار


قبل از شروع بازی از سوی باشگاه خاتم اردکان یزد از مرتضوی مدیرعامل باشگاه عمران شهرداری ساری تجلیل شد.
همچون بازی‌های گذشته تماشاگران زیادی برای تشویق عمران شهرداری ساری در سالن حضور یافتند.
داور اول این بازی مرتضی اکرمی، داور دوم علیرضا قریب و ناظر فدراسیون این دیدار نیز محمدحسین شفقی بودند.


ابوالقاسم عباسی معاون توسعه امور ورزشی و خسرو سیفی رئیس حراست اداره کل ورزش و جوانان مازندران برای تماشای این دیدار در سالن ورزشی حضور داشتند.


علیرضا بهبودی، محمدرضا آصفی و بابک امیری از تاثیرگذارترین بازیکنان خاتم اردکان یزد بودند.


بازیکنان عمران شهرداری ساری در حد و اندازه خود در این دیدار حاضر نشدند.


این بازی از شبکه استانی تبرستان از ساعت 16 پخش زنده شد و ساعت 18:18 پایان پذیرفت.
بهزاد محمودی سرمربی تیم عمران شهرداری ساری عامل شکست تیمش را از نظر روحی روانی عنوان کرد و گفت: بازیکنانم به‌دلیل مشکلات مالی امروز در برابر خاتم اردکان یزد هیچ انگیزه‌ای نداشتند.


عباسعلی میرحسینی سرمربی تیم خاتم اردکان یزد ضمن تمجید از تماشاگران ساروی، از عملکرد بازیکنان تیمش که منجر به برد ارزشمند مقابل عمران شهرداری شد، تشکر کرد.


بازی رفت دو تیم در اردکان نیز سه بر دو به نفع تیم خاتم اردکان یزد خاتمه یافت.
در پایان بازی برخی از تماشاگران لیدر تیم از عملکرد ضعیف بازیکنان عمران شهرداری ساری معترض بودند.