جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

شکریان: رعایت قانون مسیر تحقق حماسه سیاسی را هموار می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

شکریان: رعایت قانون مسیر تحقق حماسه سیاسی را هموار می‌کند

حجت‌الاسلام ناصر شکریان عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: حضور حماسی مردم در انتخابات حماسه اقتصادی را رقم خواهد زد.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات پرشور در کشور بیان داشت: همه کاندیداها و طرفداران آنها باید به قوانین و اخلاق انتخاباتی احترام بگذارند و از تخریب دیگران پرهیز کنند.

این مسئول با بیان اینکه مسلمان واقعی کسی است که نسبت به مسائل سیاسی پیرامون خود دقت نظر داشته باشد، تصریح کرد: سال‌هاست که دشمن تلاش دارد تا بین دین و سیاست جدایی بیندازد و در این راه از همه روش‌ها و حیله‌ها استفاده کرد ولی به لطف خداوند و بصیرت عمومی در این راه ناکام مانده است.

شکریان گفت: دشمنان پس از ناامیدی از عدم شرکت حماسی مردم در انتخابات اکنون سعی دارد با ایجاد تشکیک در روند برگزاری انتخابات و تایید صلاحیت‌ها و همچنین با راه‌اندازی شبکه‌های رسانه‌ای مختلف بین مومنان اختلاف‌انگیزی کند تا حداکثر بهره‌برداری را ببرد ولی مطمئنا به نتیجه دلخواه خود نخواهد رسید.

این مسئول اظهار داشت: پس از تایید صلاحیت کاندیداها از سوی شورای نگهبان دشمن به حربه دیگری دست زده و عنوان می‌کند که همه کاندیداها دارای یک روش و سلیقه بوده و این بازی نظام است در صورتی که کاندیداها دیدگاه‌های مختلفی برای اداره امور اجرایی کشور بیان می‌کنند و برنامه‌های متفاوتی را اعلام کرده‌اند.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران با بیان اینکه معیار و محور انتخابات قانون است و همه باید به نظر شورای نگهبان احترام بگذارند، تصریح کرد: با هوشیاری و دقت نظر همه کاندیداها تاکنون نقشه دشمنان خنثی شده است و آنهایی که صلاحیتشان در این امر احراز نشده است با تمکین به قانون و موضع‌گیری‌های خود دشمنان انقلاب را مایوس و بسیار عصبانی کرده است و اگر کسی هم معترض است باید از مسیر قانونی آن پیگیری کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در ادامه به رهنمودهای مقام معظم رهبری پیرامون عمل به قانون اشاره کرد و افزود: عمل به قانون در همه شئونات جامعه از تاکیدات مقام معظم رهبری و مانع انحراف در مسیر انقلاب اسلامی ایران است و این امر باید از سوی مردم و مسئولان مورد توجه قرار گیرد.