رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

شور پیروزی - نمایش محتوای صدا

 

 

شور پیروزی

Loading the player...
شور پیروزی

عنوان ویژه برنامه ای به تهیه کنندگی سکینه بوداغی است که با هدف انعکاس حضور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن ازساعت 8:30 به طور زنده از صدای مرکز مازندران پخش می شود.

22 بهمن تنها نباید به عنوان روز پایانی یک رژیم سیاسی وآغازی بر حیات رژیم دیگرتلقی گردد. بلکه به عنوان یک روز تاریخی برای یک ملت بزرگ که  سالیان درازی به  دنبال روشنایی  بودند محسوب میگردد؛که نهایتا در طلوع یک روز با شکوه خروج ظلمات را از آسمان کشور و طلوع نور را بر این دیار به جشن نشستند .
این برنامه به مناسبت روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران به صورت زنده تهیه وپخش میشود .
در فواصل برنامه گزارش های  زنده مردمی از راه  پیمایی با شکوه  22 بهمن 1394 توسط گزارشگران وخبرنگاران آزاد شهرستانهای مختلف استان مازندران تهیه و پخش می شود
-سخنان ائمه جمعه  شهرستانهای مختلف استان در مورد شرکت در راه پیمایی 22 بهمن واهمیت این روز تاریخی تهیه و پخش خواهد شد.همچنین یک کارشناس در برنامه حضور خواهد داشت که در فواصل برنامه پیرامون اهمیت موضوع و حضور مردم در راهپیمایی  و ارزش  و عظمت این روز تاریخی را صحبت می کند.
-در فواصل بخش های برنامه از سخنان رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خمینی و رهبر معظم انقلاب در باره این روز،حفظ دستاوردهای نظام و جایگاه مردم در نظام اسلامی پخش خواهد شد.
ارتباط با سایر مراکز از طریق ارتباط استودیو به استودیو  و یا ارتباط با گزارشگران آن مراکز برای نشان دادن وحدت و همدلی ملت بزرگ ایران در طول برنامه اجرا خواهد شد.
از چهره های شناخته شده علمی-هنری -ورزشی و ... برای دادن پیام و دعوت مردم به حضوردر راهپیمایی این روز استفاده خواهد شد.
این برنامه دو مجری دارد و گزارشگران برنامه هم غیر از مرکز استان در شرق و غرب استان هم حضور  خواهند داشت و قبل و حین راهپیمایی به صورت زنده به ارسال گزارش خواهند پرداخت.
دریافت صدای واحد سیار سیما که در ساری یا شهر های دیگر استان حضور دارد. و با استفاده از آن صدای جمعیت و شعارهای آنها را با کیفیت مطلوبتری به شنوندگان رادیو ارائه خواهیم کرد.
در فواصل برنامه از تلفن های مردمی ، پیامک ها و همچنین موسیقی با کلام ویژه انقلاب هم بهره خواهیم برد..با  توجه  به حماسه  مهم 7 اسفند (انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری) از این فرصت حضور مردم استفاده خواهد شد تا مردم را برای آن
روز مهم هم آماده نماییم. به این موضوع هم با هدف شرکت وحضور هر چه بیشتر مردم در پای صندوق های رأی پرداخت  خواهیم کرد .
 

تاریخ تولید: بهمن 94

تهیه کننده و نویسنده :سکینه بوداغی
مجریان:معصومه همتی-رئیسیان
گزارشگران:محمد امینی-سلمانپور-محمد خانی-روشن بخش-رضا دلدار-با همراهی گزارشگران باشگاه جوان
صدابردار:علی احمد پورپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو