سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

شورای نگهبان سنگر مقدس نظام جمهوری اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای نگهبان سنگر مقدس نظام جمهوری اسلامی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: شورای نگهبان سنگر مقدس نظام جمهوری اسلامی است.

شورای نگهبان سنگر مقدس نظام جمهوری اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، حجت‌الاسلام ناصر شکریان صبح امروز در هفتمین گردهمایی مدیران ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی شهرهای مازندران در چاکسر محمودآباد ضمن عرض تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و با گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و با اشاره به اهمیت انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفند سال جاری نسبت به دوره های قبل، اظهار کرد: راهپیمایی عظیم 22 بهمن و حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو پاسخ کوبنده‌ای بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان نظام و انقلاب است.

وی با تقدیر از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته توسط اعضای محترم شورای نگهبان در تأیید و عدم احراز برخی نامزدهای این دوره از انتخابات و با اشاره به سابقه بسیار روشن و ارزنده این نهاد در همه انتخابات‌های کشور، تصریح کرد: برخی به‌دنبال خدشه وارد کردن و تضعیف جایگاه این نهاد مقدس هستند و با کمک برخی جریان‌های سیاسی سعی در القای نامطمئن بودن انتخابات در افکار عمومی را دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران شورای نگهبان را مهم‌ترین سد نفوذ برخی عناصر مسئله‌دار در ارکان مدیریتی نظام دانست و تأکید کرد: کارنامه بسیار موفق شورای نگهبان مهم‌ترین تضمین سلامت در انتخابات کشور است و باید برای تثبیت و حفظ این جایگاه مقدس همه تلاش کنیم.

شکریان از شورای نگهبان قانون اساسی به‌عنوان یک سنگر مقدس در نظام جمهوری اسلامی یاد کرد و ادامه داد: شورای نگهبان یکی از باسابقه‌ترین و از ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی است و در واقع تضعیف این جایگاه ارزشمند تضعیف نظام اسلامی است.

وی از نقش مهم خبرگان رهبری در طول سه دهه انقلاب اسلامی در تثبیت جایگاه ولایت فقیه و حفظ آن اشاره کرد و گفت: ولایت فقیه یادگار گران‌بهای امام راحل است و خبرگان رهبری آینده باید برای حفظ و تثبیت جایگاه ولایت فقیه در کشور تلاش کند.