رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

شورای بسیج همگانی ورزش مازندران راه‌اندازی می‌شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شورای بسیج همگانی ورزش مازندران راه‌اندازی می‌شود

شورای بسیج همگانی ورزش مازندران راه‌اندازی می‌شود


معاون توسعه امور همگانی ورزش و جوانان مازندران از راه‌اندازی شورای بسیج همگانی در ورزش و جوانان استان خبر داد.

شورای بسیج همگانی ورزش مازندران راه‌اندازی می‌شود

عادل عالیشان امروز در گفت‌‎وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بابیان اینکه ورزش مازندران یکی از ارگان مهم کشور است، اظهار کرد: برای گسترش ورزش در بین احاد مردم شورای بسیج همگانی در سطح استان راه‌اندازی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ورزش عرصه ورزش، عرصه گسترده است، افزود: قهرمان‌پروری ایجاد بستر مناسب برای پرداختن به ورزش، تامین سلامتی و همچنین متولی سلامت جامعه دستگاه ورزش است.

معاون توسعه امور همگانی ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ماموریت دستگاه ورزش کشور در سطح کشور یکسان و هم‌سو است، گفت: مهم‌ترین برنامه محوری مدیر ورزش و جوانان استان در حال حاضر موفقیت ورزشکاران مازندرانی در ترکیب تیم‌های ملی در بازی‌های المپیک ریو 2016 برزیل است.

عالیشان از نگاه ویژه دستگاه ورزش استان به قهرمانان و پیشکسوتان خبر داد و خاطرنشان کرد: بررسی مشکلات فردی ورزشکاران یکی دیگر از مهم‌ترین برنامه روزمره مدیر دستگاه ورزش و جوانان استان است.

وی از برگزاری میزبانی شایسته مازندران در اجلاس امور جوانان حاشیه دریای خزر با نام دریای خزر دریای صلح و دوستی در چالوس خبر داد و اظهار کرد: توسعه به امور عمرانی و زیربنایی، توسعه ورزش بانوان، گسترش ورزش در سطح روستاها، توجه به مسائل آموزشی و ... از دیگر برنامه‌های مهم ورزش و جوانان برای موفقیت بیشتر است.