سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

شوراها با پرهیز از اختلاف مردم سالاری دینی را در جامعه مستحکم و ترویج کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

شوراها با پرهیز از اختلاف مردم سالاری دینی را در جامعه مستحکم و ترویج کنند

هادی ابراهیمی روز سه شنبه در آیین تحلیف اعضای شورای شهر ساری افزود: شوراها در نظام مردم سالاری دینی، نمونه ای حقیقی از حضور مردم در اداره جامعه به شمار می رود.

وی وظیفه شوراهای اسلامی را قانونگذاری، مدیریت اجرایی و نظارت بر امور ذکر کرد و اظهار داشت: وابستگی به باند قدرت و ثروت، مصالح و منافع مردم را در معادلات فرهنگی، سیاسی و اقتصادی به خطر می اندازد.

معاون استاندار مازندران ماندگاری اعمال را در گرو توجه به رضای الهی دانست و افزود: دست یابی به رضای الهی باید والاترین هدف انسان در زندگی باشد.

ابراهیمی انتخاب شهردار را حق قانونی شوراها دانست و گفت: شوراهای اسلامی همیشه در صحنه های مختلف استقلال رای خود را حفظ کردند و وارد زد و بندهای سیاسی که حاصل طراحی های بازیگران سیاسی در خارج از بدنه شورااست، نشدند.

وی از تلاش و زحمات شورای شهر ساری قدردانی کرد و افزود: شورای شهر ساری با پیگیری ها و مصوبات مطلوب در بخش های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و رفاهی گام های خوبی برای توسعه مرکز استان برداشتند.

ابراهیمی با تبریک به منتخبان جدید شورا، خواستار همدلی و تعامل بیشتر اعضای شورای شهر ساری برای پیگیری و رفع مشکلات مردم این شهرستان شد.