جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

شهید باغبانی چهره واقعی استکبار جهانی را برملا کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

شهید باغبانی چهره واقعی استکبار جهانی را برملا کرد

سید علی اکبر طاهاییˈ در این دیدار که در منزل پدر شهید باغبانی در بابلسر صورت گرفت، افزود: شهادت این جوان رشید و مومن مازندرانی در جبهه مظلومان و سرزمین اهل بیت (ع)بیانگر این واقعیت است که باب شهادت بر مومنان باز است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی در جبهه مقاومت اسلامی جنگ همه جانبه ای در ابعاد مختلف آغاز کرده است، ادامه داد: شدیدترین بخش جنگ سوریه، جنگ رسانه ای است به نحوی که تمامی رسانه های استکبار و صهیونیستی، فضا جهانی را غبارآلود کردند.

استاندار مازندران گفت: این شهید بزرگوار در حقیقت با تهیه مستند خود قصد داشت جوانمردی و مقاومت مردم مظلوم سوریه را به جهانیان نشان دهد و از مظلومین دفاع کند.

وی افزود: بی تردید شجاعت ها و رشادت های شهید هادی باغبانی هرگز از خاطره امت اسلامی پاک نخواهد شد و تا زمانی که ظلم و ظالم وجود دارد نبرد بین حق و باطل همچنان ادامه خواهد داشت و ما نیز ادامه دهنده راه شهیدانی همچون باغبانی خواهیم بود.

شهید هادی باغبانی که متولد 1362در بابلسر بود، تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی در رشته حسابداری به پایان رساند.

این مستند ساز و خبرنگار مازندرانی دوشنبه هفته پیش در حومه شهر دمشق پایتخت سوریه مورد حمله تروریستی قرار گرفت و به شهادت رسید.

پیکر پاک این شهید نیز پنجشنبه هفته پیش با حضور جمع زیادی از مردم و مسوولان در شهر بابلسر تشییع و در جوار حرم امامزاده ابراهیم (ع) این شهر به خاک سپرده شد.