جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

شهیدان با ایمان الهی در راه آرمان‌های انقلاب گام برداشتند - نمایش محتوای خبر

 

 

شهیدان با ایمان الهی در راه آرمان‌های انقلاب گام برداشتند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه، سردار سرتیب دوم پاسدار سیدمحمدتقی شاهچراغی دوشنبه شب در اولین یادواره هفت شهید منطقه خواجه‌کلا سوادکوه با اشاره به اینکه ایمان به خدا شاخص و معیار فعالیت‌های الهی است، گفت: آنچه کربلا را آفرید و امام حسین (ع) را جاویدان کرد، ایمان به خدا و توجه به رضای الهی بوده است.

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران با بیان اینکه یاد واقعه کربلا و امام حسین (ع) برکت است، افزود: حضرت عباس (ع) به دلیل ایمان و صداقت و وفاداریش مورد احتزام و الگوی رزمندگان ما بوده است.

وی با اشاره به خاطراتی از کرامت شهدا و اخلاق و رفتار آنان، خاطرنشان کرد: شهدا همواره با ایمان الهی و تبعیت از رهبری در مسیر آرمان‌های نظام اسلامی گام بر داشتند.

شاهچراغی با اشاره به سخنان دبیر نخستین یادواره شهدای منطقه خواجکلا زیراب درباره حضور شهید دانشمند نوری نخستین شهید شهر زیراب در مزار خواجکلا، گفت: تکمیل و مرمت گلزار شهدا و راه دسترسی به آن با هماهنگی مسئولان شهرستانی پیگیری می‌شود.

به گزارش فارس، نخستین یادواره هفت شهید منطقه خواجکلا زیراب قربانعلی باقری، فرشید سوادکوهی، دانشمند نوری، علی‌اکبر قاسم‌نژاد، عباس قربانی، رضا آبروان و خسرو قدم‌نژاد در حسینیه مرکری منطقه خواجکلا برگزار شد.