شهر و شهروند

عنوان برنامه ای مستند گزارشی ،  با هدف  اطلاع رسانی و به تهیه کنندگی حسین زارع می باشد که  یکشنبه هر هفته از ساعت 21:30 به مدت 30 دقیقه  از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
شهرداریها در چند دهه اخیر بعنوان یک نهاد اجتماعی - عمومی و محلی، رشد قابل فزاینده ای در روند توسعه و گسترش و بهسازی شهرها در سطح کشور داشته است و اگاهی مردم نسبت به عملکرد شهرداریها و استفاده از نقطه نظرات کارشناسان و مردم می تواند در این توسعه نقش مهمی را ایفا نماید .
این برنامه با مشارکت شهرداری قائمشهر طراحی شده است که بخشها و موضوعات مختلف را شامل می شود از جمله مدیریت زباله ها در سطح شهر ، حمل و نقل عمومی در سطح شهرها ساماندهی مشاغل و میادین میوه و تره بار و بازهای محلی –پروژه های عمرانی در ساخت که قرار است مورد بهره برداری قرار گیرد و یا قبلاً مورد بهره برداری قرار گرفته است که از مهمترین آنها می توان به کارخانه آسفالت قائمشهر اشاره کرد . تهیه و گزارش از پارکها عملیات عمرانی و بهسازی در سطح شهر و خدمات دهی به مردم – کتابخانه ها و فضای سبز در حال احیاء – توجه به نکات آموزش مردم که قرار است در برنامه ها با موضوعات مختلف پرداخت گردد . آشنایی مردم با وظایف شهرداریها و معاونت خدمات شهری و استراتژی بلند مدت شهرداری قائمشهر و طرح های بزرگ در دست اقدام – تهیه گزارش از معابر و کانالهای شهر و ترمیم و مرمت خیابانها در سطح شهر – تهیه گزارش از جشنها و اعیاد مختلف که قراراست از سوی شهرداری قائمشهر برگزار گردد ... و موضوعات دیگر که قرار است از سوی شهرداری اعلام گردد .

آیتمهای برنامه شامل: وله-گزارش-کارشناس-موسیقی-وله های تصویری و ... می باشد.

 

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

کارگردان:مهدی بوی افراز
تصویربرداران:علی اکبر پارسی نژاد-مجتبی رفیقی-علی اعظم جعفر نژاد
صدابردار:کاظم اسماعیلی-رجب صادقی
نورپرداز:مجتبی رفیقی
دستیار نور:جواد بریمانی
تکنسین فنی:فرهاد مشک آبادی
نویسنده:فرهاد بیژنی
تدوین:قاسم محمد پور
دستیار تهیه:فاطمه احمد زاده وسطی کلایی
گزارشگر:علیرضا خلردی