جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

شهرک صنعتی مرزن آباد توسعه می یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

شهرک صنعتی مرزن آباد توسعه می یابد

به گزارش خبرنگار مهر، سید مصطفی موسوی صبح سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات شهرک صنعتی مرزن آباد، مساحت کنونی این شهرک را  33 هکتار بیان کرد و گفت: با اجرای طرح توسعه، مساحت این شهرک به 63 هکتار افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه، طرح توسعه شهركها و نواحي صنعتي در برنامه شركت قرار گرفته است گفت: اجراي زيرساخت آب ، برق ، گاز ، جاده دسترسي و مخابرات رسالت اصلي شركت بوده كه با توجه به اعتبارات محدود در اين بخش و استفاده صحيح از امكانات موجود در شهركها و نواحي صنعتي انجام خواهد شد.

وي بيان داشت : استقرار واحدهاي توليدي و صنعتي در شهركها و نواحي صنعتي موجب پويايي و رشد شهركها خواهد شد و با بهره برداري از پروژه طرح توسعه شهركهاي صنعتي شاهد رونق و افزايش توليد و در نتيجه ، پيشرفت صنعت و اشتغال استان خواهيم بود.

موسوي تصريح كرد : شهرك صنعتي مرزن آباد داراي يك پتانسيل مهم براي اشتغال در منطقه محسوب مي شود كه با توجه به نزديكي به تهران ، شاهد افزايش سرمايه گذاري در اين شهرك صنعتي هستيم .

وي خاطرنشان كرد : عمليات اجرايي معابر داخلي فاز توسعه شهرك صنعتي مرزن آباد چالوس آغاز شده و تلاش مي كنيم تا زمينه استقرار توليد كنندگان و صاحبان صنايع را در اين شهرك صنعتي مهيا سازيم.