جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

شهروند ساری میزبان دور رفت رقابت‌های امیدهای فوتسال کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

شهروند ساری میزبان دور رفت رقابت‌های امیدهای فوتسال کشور

مدیرفنی تیم فوتسال امید شهروند ساری گفت: دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور از فردا شنبه بیست‌و‌یکم تا بیست‌وهفتم فروردین در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار می‌شود.

شهروند ساری میزبان دور رفت رقابت‌های امیدهای فوتسال کشور

علی امینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با بیان اینکه برای حضور در مسابقات لیگ فوتسال امیدهای بازیکنان شهروند تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند، افزود: با حضور بازیکنان جوان و باتجربه شهروند ساری از مدعیان قهرمانی این دوره است.

وی با اشاره به اینکه 60 درصد ترکیب تیم نسبت به سال گذشته تغییر کرده است، افزود: در دور رفت میزبان لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور هستیم و بازیکنان باید از این میزبانی نهایت استفاده را ببرند.

مدیرفنی تیم فوتسال امید شهروند ساری تصریح کرد: یکی از اقدامات خوب مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند تیم‌داری در رده‌های سنی پایه است که می‌تواند کمک بزرگی برای جذب بازیکن به تیم‌های امید و بزرگسالان در لیگ برتر شود.

امینی گفت: با برگزاری اردوهای مختلف کادر فنی بازیکنان بسیار خوبی را جذب کرد که هر کدام از این بازیکنان می‌توانند در آینده برای فوتسال کشور موثر باشند.

مدیرفنی تیم فوتسال امید شهروند ساری از رقابت 14 تیم در فصل جدید لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور خبر داد و گفت: این رقابت‌ها در دو گروه هفت تیمی به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود که در نهایت از هر گروه دو تیم برتر راهی مرحله نهایی می‌شوند.

وی با بیان اینکه دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور از فردا شنبه بیست‌و‌یکم تا بیست‌وهفتم فروردین در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار می‌شود، گفت: تیم شهروند ساری در گروه نخست این مسابقات با تیم‌های مقداد مشهد،کشاورز قزوین، شرکت ملی حفاری اهواز، ستارگان طلایی زنجان، آینده گستر ایرانیان اصفهان و دبیری تبریز هم‌گروه است.

امینی اظهار کرد: در نخستین روز این پیکارها فردا شهروند ساری با آینده گستر ایرانیان اصفهان، مقداد مشهد با کشاورز قزوین، شرکت ملی حفاری اهواز با ستارگان طلایی زنجان بازی می‌کنند و تیم دبیری تبریز