جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

شهروند ساری با صدرنشینی لیگ یک فوتسال بانوان کشور به استقبال بازیهای برگشت رفت - نمایش محتوای خبر

 

 

شهروند ساری با صدرنشینی لیگ یک فوتسال بانوان کشور به استقبال بازیهای برگشت رفت

تیم شهروند ساری با صدرنشینی در مرحله رفت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور به استقبال بازی های مرحله برگشت رفت.

شهروند ساری با صدرنشینی لیگ یک فوتسال بانوان کشور به استقبال بازیهای برگشت رفت

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم شهروند ساری عصر یکشنبه در سالن دانشگاه شمال آمل برابر تیم هیات چالوس قرار گرفت و با تساوی 3 بر 3 برابر هم استانی خود متوقف شد.
شهروند ساری با وجود تساوی در این مسابقه و کسب یک امتیاز این بازی، 8 امتیازی شد و درپایان مرحله رفت این مسابقات درصدرجدول رده بندی قرار گرفت.
در دیگر دیدار روز یکشنبه تیم هیات فوتبال آمل در یک بازی ضعیف و دور از انتظار با نتیجه پرگل 7 بر 2 تیم برابر تیم آساره اندیمشک تن به شکست داد و شانس قرار گرفتن در رده دوم جدول رده بندی مسابقات را در پایان دور رفت از دست داد.
تیم گودزینل خان اسفراین روز پایانی این مسابقات با قرعه استراحت مواجه شده بود.
درپایان مرحله رفت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور درگروه دو تیم شهروند ساری با 8 امتیاز صدرنشین شد، تیم گودزینل خان اسفراین با 7 امتیاز در رده دوم ایستاد و تیم های آساره اندیمشک و هیات فوتبال آمل با 4 امتیاز وبرحسب تفاضل گل در رده های سوم وچهارم قرار گرفتند.
تیم هیات فوتبال چالوس هم با دو امتیاز در رده پنجم باقی ماند.
مرحله رفت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور با حضور تیم های هیات فوتبال آمل ، هیات فوتبال چالوس، آساره اندیمشک، شهروند ساری و گودزینل خان اسفراین از روز پنجشنبه هفته گذشته به میزبانی تیم هیات فوتبال آمل در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل آغاز شده بود.
بازی های برگشت این رقابتها 27 تا 30 بهمن ماه به میزبانی تیم آساره اندیمشک برگزار می شود.
مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور با حضور 20تیم در 4 گروه 5 تیمی برگزارمی شود.