سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

شهروند ساری با برتری پرگل مقابل مقداد مشهد صدرنشین ماند - نمایش محتوای خبر

 

 

شهروند ساری با برتری پرگل مقابل مقداد مشهد صدرنشین ماند

تیم شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال با برتری پرگل مقابل مقداد مشهد در صدر جدول باقی ماند.

شهروند ساری با برتری پرگل مقابل مقداد مشهد صدرنشین ماند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در چهارمین روز از مسابقات دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور عصر امروز تیم شهروند ساری میزبان این رقابت‌ها در برابر مقداد مشهد به برتری دست یافت و با این پیروزی به صدر جدول صعود کرد.

تیم شهروند ساری در یک بازی پرگل موفق شد مقداد مشهد را 6 بر صفر شکست دهد و از سه بازی خود صاحب سه برد، یک تساوی شود و با این نتیجه 10 امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت.

در دیگر بازی‌های عصر امروز تیم شرکت ملی حفاری اهواز چهار بر یک کشاورز قزوین را شکست داد و دبیری تبریز نیز در یک بازی پرگل دیگر هفت بر دو ستارگان طلایی زنجان را برد. تیم آینده گستر ایرانیان اصفهان در چهارمین روز این مسابقات استراحت داشت.

تا پایان روز چهارم این مسابقات شهروند ساری با 10 امتیاز در صدر جدول و شرکت ملی حفاری اهواز با 9 و دبیری تبریز با 6 امتیاز به ترتیب اول تا سوم هستند.

این مسابقات فردا چهارشنبه بیست‌وپنجم فروردین‌ماه نیز با انجام سه بازی از ساعت 15 در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری پیگیری می‌شود.

دور رفت مسابقات لیگ برتر فوتسال امیدهای باشگاه‌های کشور تا 27 فروردین‌ماه با حضور هفت تیم به صورت دوره‌ای در ساری برگزار می‌شود.