جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

شهرستان آمل با 517 طرح درمسیر توسعه کشاورزی قرار می گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

شهرستان آمل با 517 طرح درمسیر توسعه کشاورزی قرار می گیرد

سید مرتضی امینی  گفت : این طرح ها با اعتباری بالغ بر 245 میلیارد ریال از محل تسهیلات توسعه بخش کشاورزی تصویب و به بانک عامل شهرستان معرفی شدند.

وی افزود : بر اساس گزارش های اعلام شده ، تاکنون 185 طرح با اعتبار 63 میلیارد ریال از سوی بانک عامل شهرستان به تصویب رسیده است که از این تعداد نیز تاکنون به 159 طرح مبلغ 42 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.

مدیرجهاد کشاورزی آمل گفت : نرخ کارمزد تسهیلات توسعه بخش کشاورزی هفت درصد و برای طرح های اولویت داری است که از سوی جهاد کشاورزی معرفی می شود.

وی افزود : در طرح های اولویت دار امور تولیدات گیاهی ساخت گلخانه ، اصلاح و احداث باغ و پرورش قارچ خوراکی ، در طرح های تولیدات دامی ایجاد واحدهای گاوداری صنعتی و واحدهای پرواربندی و در طرح های آب و خاک نیز صنایع تبدیلی و کارخانه های شالیکوبی مدرن برای دریافت تسهیلات بانکی معرفی می شوند.

مدیرجهاد کشاورزی آمل گفت : به متقاضیان بخش های کشاورزی در طرح های شیلاتی برای تولید و تکثیر ماهیان سردآبی و گرم آبی طرح های دامپزشکی برای احداث و تجهیز آزمایشگاه و داروخانه و طرح های جنگل و مرتع و آبخیزداری هم طرح های ترویج و بهره برداری و طرحهای کوچک کشاورزی و خانگی تسهیلات پرداخت می شود.