جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

شهردار هچیرود مازندران معارفه شد - نمایش محتوای خبر

 

 

شهردار هچیرود مازندران معارفه شد

به‌ گزارش خبرگزاری فارس از چالوس، فرماندار چالوس سه‌شنبه شب در مراسم معارفه شهردار جدید هچیرود گفت: یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران واگذاری مسئولیت و مدیریت به‌خود مردم ‌است.

محمدناصر زندی اظهار داشت: در دوره چهارم وظایف شوراها بیشتر نشان داده می‌شود و نسبت به‌دوره‌های قبل مسائل مطابق با قانون پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه در این ‌دوره وظایف شوراها و شهرداری تفکیک شده است، افزود: با وجود امکانات کم شهر هچیرود با مدیریت مناسب و تعامل مطلوب مدیران شهرستان و شهرداری خدمات قابل قبولی ارائه شد.

زندی اذعان داشت: محمد کیاکجوری فردی است که از لحاظ کاری توانمندی بالایی دارد و فردی با تجربه ‌است.

وی گفت: شهرداری هچیرود با توجه به موقعیت‌ها و ویژگی‌های گردشگری فراوان می‌تواند روزبه‌روز گسترده‌تر شود و شاهد توسعه و تعالی همه جانبه آن بود.

فرماندار چالوس به اجرای کامل قانون تأکید کرد و افزود: قانون باید برای همه به‌یک میزان رعایت شود.

وی تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی شهر هم باید در تمام امور مربوط به حوزه شهری از شهردار حمایت کنند و دستورات لازم را به‌صورت جمعی و شورایی به‌شهردار منتخب اعلام کنند.

زندی خاطرنشان کرد: شهرداری و شورای شهر باید ملاحظات شخصی را کنار بگذارند و با همدلی و تعامل و رجحان منافع عموم در ترقی و توسعه شهر هچیرود گام بردارند.

رئیس شورای اسلامی شهر هچیرود نیز گفت: اعضای شورای اسلامی شهر هچیرود با پنج رأی قاطع به‌شهردار اعتماد خود را اثبات کردند.

امید پورکلهر اظهار داشت: هچیرود در گذشته از 13 محله تشکیل می‌شد که با همت شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران و اهالی منطقه به مجموعه شهری تبدیل شد.

وی از مدیریت مراد نوری به‌عنوان سرپرست شهرداری هچیرود در این مدت قدردانی کرد و عنوان داشت: لایروبی رودخانه‌ها و نهرهای شهر هچیرود، لایروبی رودخانه هچیرود، حفر چاه آب، آسفالت محلات و طرح کانال آب هچیرود به هرطه کلا از جمله اقداماتی است که باید برای شهر انجام شود.

شهردار جدید هچیرود نیز در این مراسم گفت: از آنجایی ‌که این‌جانب منتخب منتخبان مردم و ماحصل شورای فکری اعضای شورای شهر هچیرود هستم تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا با مردم و برای مردم باشم.

محمد کیاکجوری افزود: امروز وظایف شهرداری از شهرسازی و طراحی شهری فراتر رفته و به مباحث فرهنگی و اجتماعی نیز دامن می‌زند.

وی با ارائه برنامه‌ها و اهداف خود اظهار داشت: خدمات شهری فنی و شهرسازی، عمران، فضای شهری، ترافیک، تأسیسات شهری و آتش نشانی از جمله محورهای فعالیت اینجانب می‌باشد و این محورها باید برای شهر هچیروود بومی شود.

کیاکجوری با تأکید بر اثربخشی فعالیت‌ها برای آیندگان اذعان داشت: با توجه به موقعیت ویژه شهر هچیرود درباره عبور توریست به ‌سمت غرب مازندارن از این شهر ورودی و خروجی این ‌شهر مشخص نیست.

وی تأکید کرد: باید ورودی و خروجی شهر توسط المان‌های شهری متناسب با معماری ایرانی و اسلامی مشخص شود.