جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

شهردار خرم‌آباد تنکابن معارفه شد - نمایش محتوای خبر

 

 

شهردار خرم‌آباد تنکابن معارفه شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تنکابن، با حضور علی نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران و حسن خیریان‌پور معاون منابع انسانی استانداری مازندران، با تقدیر از زحمات جعفرنژاد شهردار سابق خرم‌آباد تنکابن، مظاهر معافی‌مدنی به عنوان شهردار جدید معارفه شده و آغاز به کار کرد.

شهردار جدید خرم‌آباد در این مراسم گفت: برای نیل به شهری با استانداردهای متناسب فرهنگی و اجتماعی شهروندان، مردم باید در برنامه‌های در نظر گرفته شده دخیل و مشارکت داده شوند.

مظاهر معافی مدنی ادامه داد: در این راه ابتدا باید مردم در برنامه‌ها دخیل و مشارکت داده شوند و باید با یکدیگر کار کنیم و بعد انتظار موفقیت داشته باشیم.

وی تصریح کرد: برای رسیدن به موفقیت در برنامه‌های شهری ابتدا باید به اقداماتی به غیر از منافع شخصی توجه و روی آن‌ها کار کنیم و مجموعه افراد در این کار باید جزیی از چیزی که از خودشان وسیع‌تر است باشند.

شهردار خرم‌آباد تنکابن در ادامه با اشاره به مبانی اصولی نرم‌افزار شهری و نیز بیان نکاتی پیرامون مدیریت شهری قدیم تاکید کرد: هر چند تجربه مهم و مفید است اما ما باید در کنار تجربه به مدیران جوان و پویا نیز فرصت کار بدهیم و این مدیران نیز در صورت فرصت خدمت باید با انگیزه بیشتری کار کنند و پاسداری از ارزش‌ها نیز در کنار خدمت به مردم از جمله وظایف مهم ما مدیران است.

معافی مدنی با اشاره به اینکه تفکرات سیاسی و دیدگاه‌های اجتماعی و قبیله‌ای و فردی هرگز شهر نمی‌سازند، گفت: هم‌گرایی، فعالیت برای عمران و آبادانی و ساختن شهری نوین، زیبا و توسعه‌یافته که امنیت خاطر و رفاه نسبی شهروندان را فراهم آورد در کنار برنامه و آینده‌نگری شهر را می‌سازد.

وی در ادامه با بیان اینکه دیدگاه و محور فعالیت‌های ما علاوه بر توجه ویژه به بحث‌های فرهنگی، اجتماعی و ویژگی‌های مفید شهری برای شهروندان باید به گونه‌ای باشد تا شرایط حضور و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را طبق ضوابط برای توسعه شهرمان فراهم آورد، افزود: از مسئولان این شهر می‌خواهیم که برای رسیدن خرم‌آباد به جایگاه خاص خود و افزایش سطح بهره‌مندی مردم ولایتمدار این شهر در بحث قوانین و مسائل قابل پیگیری، این شهر را حمایت کنند.