جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹

شهرداری آمل جایگاه تبلیغاتی برای نامزدهای انتخاباتی اختصاص داد - نمایش محتوای خبر

 

 

شهرداری آمل جایگاه تبلیغاتی برای نامزدهای انتخاباتی اختصاص داد

احمد امیرسلیمانی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا 10 نقطه از معابر و میادین اصلی شهر آمل برای تبلیغات مناسب انتخاباتی مکان یابی شده و در این نقاط در مجموع 108 تابلوی تبلیغاتی در حوزه تبلیغات نصب خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرداری آمل در نشست توجیهی نامزدهای شورا که در فرمانداری آمل برگزار شد، آمادگی کامل این شهرداری را برای ایجاد فضاسازی تبلیغاتی انتخابات اعلام کرده بود، اضافه کرد: شرایط ونوع و اندازه بنرهای تبلیغاتی نامزدها به ستادهای آنان اعلام شده است.

شهردارآمل با بیان اینکه، شهرداری برای آماده سازی فضای تبلیغی شهر متحمل هزینه های زیادی خواهد شد گفت : کرایه سازه ها و تعبیه فضاهایی مختص به تبلیغات انتخاباتی از بخش خصوصی و پاک نگه داشتن سطح شهر از آلودگی های ایجاد شده هزینه بالایی را برای شهرداری به دنبال خواهد داشت و در این زمینه همه نامزدها و هواداران آنها باید هماهنگی های لازم را داشته باشند.

امیرسلیمانی ادامه داد: در آمل تجهیزات شهری مختلفی تعبیه شده که جزو اموال عمومی محسوب می شود و به استناد قانون نصب هرگونه آگهی و پوستر بر تجهیزات عمومی تخلف است و برابر قانون مورد پیگرد قرار می گیرد.

شهردار آمل همچنین گفت: انتخابات از مظاهر اقتدار ملی بوده و همواره موجب تحکیم و پیشبرد اهداف نظام می شود و در این زمینه باید نسبت به برگزاری انتخاباتی  قانونمند گام برداشته و با هم افزایی و همدلی و بی طرفی کامل ، امانتداران خوبی برای مردم ولایتمدار شهرستان آمل بود.

امیرسلیمانی یادآورشد: با توجه به این که فضای انتخاباتی و تبلیغات ، چهره شهر را به طور کلی دگرگون می کند، لذا شهرداری تمام توان خود را برای این مهم بکار خواهد بست تا لطمه ای به فضا و مبلمان شهری وارد نشود.

شهرآمل بیش از 250هزارنفر جمعیت دارد.