جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

شهرداربابل: تامین امنیت اجتماعی، نیازمند حضور فعال نیروی انتظامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

شهرداربابل: تامین امنیت اجتماعی، نیازمند حضور فعال نیروی انتظامی است

فرهاد عسکری  دوشنبه شب در نشست با فرماندار، فرمانده نیروی انتظامی و اعضای شورای اسلامی شهر بابل افزود: یکی از وظایف مهم حکومت ها در جوامع مختلف، تامین امنیت برای ساکنین آن منطقه است.

وی بیان داشت: وجود نیروی انتظامی در جامعه از ضروریات است و تمامی فعالیت های اجتماعی، عمرانی، اقتصادی، سیاسی درجامعه نیازمند این نهاد بوده و وجود امنیت نعمتی است که با مجاهدت نیروی انتظامی درکشور ایجاد و برقرار می شود.

وی ادامه داد: هرچند نام نیروی انتظامی برای مجرمان اضطراب آوراست ولی مردم با شنیدن نام پرافتخار نیروی انتظامی احساس آرامش می کنند.

وی درخاتمه از تلاش تمامی کادر انتظامی بویژه سرهنگ فقیهی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابل در برقراری نظم و امنیت و برخورد با متخلفان و نیز همکاری با شهرداری در اجرای طرح های شهری ، قدردانی کرد.

در ادامه رییس شورای اسلامی شهر بابل نیز گفت: بابل امن ترین شهر استان مازندران است و امنیت این شهرستان مرهون فرهنگ و تدین بالای مردم این منطقه و تلاش دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است.

حجت الاسلام ˈ حسن فلاح ˈ افزود: ارزش کار نیروی انتظامی در زنده نگهداشتن حق و حقوق افراد ضعیف و ناتوان است واز شاخصه های نظام اسلامی و دستگاههای دولتی باید رعایت حقوق شهروندان و عدم توجه به صاحبان قدرت و ثروت باشد.

وی گفت: وظیفه همه ما است تا دررسیدگی به کار ارباب رجوع از تبعیض پرهیز کنیم .

در پایان این مراسم سرهنگ ˈعلی فقیه عبداللهیˈ فرمانده نیروی انتظامی بابل درسخنانی همکاری و تعامل بین ادارات این شهرستان را مطلوب ارزیابی و از حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شهربابل قدردانی کرد.