سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) مایه افتخار نظام و رهبری هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) مایه افتخار نظام و رهبری هستند

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در پی شهادت چند تن از مدافعان مازندرانی حرم اهل بیت (ع) در سوریه گفت: شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) عزت و افتخار نظام و رهبری و الگوی تبعیت از ولایت هستند.

شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) مایه افتخار نظام و رهبری هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام ناصر شکریان صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی این اداره کل با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از مدافعان حرم آل‌الله اظهار کرد: شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) مایه آبرو، امنیت، اقتدار و افتخار نظام اسلامی و رهبری عظیم‌الشان انقلاب هستند.


وی سیدالشهداء (ع) را الگوی واقعی شهدای مدافع حرم دانست و افزود: شهدای مدافع حرم با تاسی از سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به دفاع از حریم حرم اهل بیت (ع) برخاستند و شهادت را آرمانی دست یافتنی در این حرکت و جوشش خود دیدند.


مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تصریح کرد: حادثه تاسف‌بار خان‌طومان سوریه نشان از بد عهدی و پیمان‌شکنی دشمنان اسلام به جبهه مقاومت است و در طول تاریخ اسلام از این بدعهدی‌ها و پیمان‌شکنی‌ها بسیار اتفاق افتاده است لذا مسئولان کشور از این اتفاقات باید درس عبرت بگیرند زیرا این اتفاق سند خون‌بار جنایت دنیای غرب و استکبار است.


عضو شورای فرهنگ عمومی استان خاطرنشان کرد: شهدای مدافع حرم مازندران و غیور مردان لشکر همیشه پیروز 25 کربلای استان امروز هم همانند دوران دفاع مقدس قهرمانانه و مومنانه در دفاع از حرم آل‌الله آفتخارآفرینی می‌کنند.


استاد برجسته حوزه و دانشگاه مازندران در ادامه شهدای مدافع حرم را الگوی عملی و علمی تبعیت از ولایت دانست و بیان کرد: این جان‌فشانی‌ها و ایثارگری‌ها از سوی جوانان این مرز و بوم نشان از محبت اهل بیت (ع) در دل و جان این شهدا دارد و علت کینه و دشمنی دشمنان اسلام و نظام اسلامی بخاطر این محبت عاشقانه و خالصانه است.


وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر مظلومیت شهدای مدافع حرم تصریح کرد: فرزندان ایران اسلامی جان خود را در کف دست قرار داده‌اند و در فرسنگ‌ها دورتر از این مرز و بوم به جنگ با ایادی کفار و مشرکان پرداخته اند تا امنیت و آرامش را برای این کشور به ارمغان آورند پس شایسته است برای حفظ این دستاوردها و جان‌فشانی‌ها تلاش کنیم.


مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در پایان مدافعان حرم اهل بیت (ع) را پرچم‌داران واقعی قرآن و اهل بیت (ع) در دنیای اسلام برشمرد و خاطر نشان کرد: عشق و ارادت به سید و سالار شهیدان (ع) و اهل بیت (ع) نشان از استمرار فرهنگ عاشورا در دل جوانان این مرز و بوم دارد و این فرهنگ با تمام توان در مقابل تمام دنیای غرب ایستاده و آنها را به چالش کشیده است و امروز سد محکمی در برابر خواسته‌های دنیای استکبار و غرب هستند.